Valentínske darčeky s ktorými zaručene zabodujete u každého

Valentínske darčeky s ktorými zaručene zabodujete u každého

22.01.2018 Do sviatku sv. Valentína zostáva ešte pár týždňov, avšak na kúpu peknej valentínky pre niekoho na kom vám záleží nikdy nie je priskoro. Práve naopak, ak chcete darovať niečo originálne a jedinečné teraz je ten správny čas. Už aj obchody pomaličky plnia svoje pulty rôznymi valentínskymi maškrtami a dekoráciami, ktoré vás svojim výrazným dizajnom nenápadne lákajú siahnuť čoraz hlbšie do peňaženky. Darček pre vašu priateľku, alebo priateľa však vôbec nemusí byť taký drahý, dôležité je aby bol originálny a od
Čítajte viac
Protišmykové mačky na nohy - najlepší pomocník v boji proti poľadovici

Protišmykové mačky na nohy - najlepší pomocník v boji proti poľadovici

01.01.2018 Sneh a ľad na cestách sú postrachom nielen pre vodičov a starších ľudí, ale aj pre nás všetkých. Ak aj patríte medzi tých, čo si v zime na chodníkoch dávajú veľký pozor a chodia opatrne nemáte zaručené, že sa niekde nepríjemne nepošmyknete. Veď pod krásnou bielou snehovou perinou sa neskrýva len príroda, ale aj ľad a iné nástrahy. Práve preto opatrná chôdza často nestačí a najlepšou prevenciou sú tzv. mačky na nohy.
Čítajte viac
Štýloví na karneval s originálnou maskou za super cenu

Štýloví na karneval s originálnou maskou za super cenu

25.12.2017 Sezóna maškarných plesov už klope na dvere a vy stále neviete čo na seba? Pri tom množstve kostýmov, ktoré nájdete takmer v každom obchode nájsť niečo originálne je naozaj ťažká úloha. Spiderman je už otrepaný, šašom ste aj bez kostýmu a ružový kostým Hellou Kitty je vhodný akurát tak do materskej školy. Chcelo by to niečo bláznivé a nezabudnuteľné čo vás bude dokonale vystihovať a na to je aliexpress ako stvorený.
Čítajte viac
Vyzbrojte sa na zimu  kvalitným termoprádlom za super ceny

Vyzbrojte sa na zimu kvalitným termoprádlom za super ceny

18.12.2017 S blížiacim sa januárom nám zima čoraz viac ukazuje svoju silu. Ak sa teda chystáte zvyšné mesiace stráviť nalepený na radiatore a vychádzať z domu len minimálne, robíte chybu. Pobyt na čerstvom vzduchu je mnohokrát najlepšia voľba nie len pre vaše telo, ale aj dušu. A dokonca pri tejto očistnej kúre nemusíte ani mrznúť, stačí len vybrať správne teplé zimné prádlo, ktoré vás bude príjemne hriať aj pri mínusových teplotách.
Čítajte viac
Zástery na pečenie pre maminu alebo manželku

Zástery na pečenie pre maminu alebo manželku

27.11.2017 Vianočné sviatky so sebou prinášajú nielen zhon a stres z nakupovania darčekov, ale aj príjemnejšie činnosti ako napríklad pečenie obľúbených medovníčkov. Niektoré gazdinky si bez pečenia a vône koláčov nevedia predstaviť Vianoce. K pečeniu však vrátane vône patrí aj špinavý riad, neporiadok, či nepríjemné fľaky na oblečení. V tomto prípade je najlepším riešením zásterka, ktorá váš obľúbený sveter starostlivo ochráni počas celého procesu pečenia.
Čítajte viac
Po čom muži túžia na Vianoce?

Po čom muži túžia na Vianoce?

13.11.2017 S blížiacim sa vianočným obdobím nejednej žene bliká v hlave kontrolka čo kúpiť svojmu partnerovi na Vianoce. Otázkam smerujúcim k ich najtajnejším prianiam sa muži poctivo vyhýbajú a odpovedajú v šifrách, ktoré presahujú ženskú logiku. Čím teda u toho svojho zaručene zabodujete a šplhnete si? Prinášame vám zopár tipov na originálne a vtipné vianočné darčeky pre mužov z aliexpressu, ktoré vás určite nakopnú.
Čítajte viac
Po čom ženy túžia na Vianoce?

Po čom ženy túžia na Vianoce?

06.11.2017 Nejeden muž má v tomto predvianočnom období hlavu v smútku čím obdarovať svoju polovičku pod vianočným stromčekom. Obchody sú plné tej najlepšej kozmetiky, parfumov, či trendy šálov. Tento rok by to však chcelo niečo originálne, čím si šplhnete viac ako kedykoľvek predtým. Nebojte sa milí páni, nebudete na to sami, s výberom vhodného darčeka vám radi pomôžeme.
Čítajte viac
Pripravte sa na príchod bábätka tehotenským tričkom s vtipnou potlačou.

Pripravte sa na príchod bábätka tehotenským tričkom s vtipnou potlačou.

23.10.2017 Každá žena prechádza počas života niekoľkými šťastnými obdobiami, medzi ktoré nepochybne patrí aj čakanie na príchod vytúženého bábätka. S rastúcim bruškom však môžu prísť aj prvé komplikácie. Zúfalý výraz tváre strieda plač, či nekontrolovateľné výbuchy smiechu keď zistíte, že do väčšiny vašich obľúbených vecí sa už vôbec nezmestíte. Pripravte sa teda na vaše tehotenstvo zodpovedne a zaplňte svoj šatník modernými tehotenskými tričkami už v predstihu. Oceníte to nielen vy, ale aj váš partner.
Čítajte viac
Nepremeškajte všetko dôležité s hodinkami z aliexpressu za super cenu.

Nepremeškajte všetko dôležité s hodinkami z aliexpressu za super cenu.

09.10.2017 Všetci sa určite zhodneme, že v súčasnosti je dôležité poznať čas a správne ho využívať. Meškanie do práce, k lekárovi, alebo na dôležité spoločenské udalosti je jednoducho neprípustné. Zachrániť to môže jedine spoľahlivý zdroj času, ktorým je najčastejšie váš mobilný telefón. Časté vyťahovanie z vrecka, alebo kabelky nemusí byť však vždy komfortné a možné. Ideálnym riešením sú preto moderné, elegantné a praktické hodiny vďaka ktorým budete vždy vedieť aktuálny čas.
Čítajte viac
Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia