Čo kúpiť na AliExpress ?

 

Vybrali sme pre vás aktuálne trendy a akcie na AliExpresse:

 

Chystáte sa na klzisko?  Tieto doplnky na korčuľovanie vám nesmú chýbať

Chystáte sa na klzisko? Tieto doplnky na korčuľovanie vám nesmú chýbať

10.12.2018 S blížiacimi sa sviatkami nám postupne pribudnú nielen kilá, ale aj pár voľných dní. Leňošenie pri telke je síce fajn, ale samozrejme s mierou. Čo tak urobiť niečo pre svoje zdravie, či utuženie rodinných vzťahov? Nemusíte hneď zabehnúť maratón, to si nechajte na leto. Korčuľovanie na ľade s kamarátmi, priateľkou, manželkou prípadne deťmi môže byť super odreagovaním. Dokonca je vedecky dokázané, že pri akomkoľvek športe sa uvoľňujú endorfíny, teda hormóny šťastia. Tak šup do korčúľ, ak ich teda ešte nemá
Čítajte viac
Protišmyková podrážka – výborná ochrana proti pádu na ľade

Protišmyková podrážka – výborná ochrana proti pádu na ľade

03.12.2018 Pri dnešnom hektickom spôsobe života, rýchlom pracovnom tempe a povinnostiach v rodine, často krát zabúdame na svoju bezpečnosť a zdravie. Obzvlášť v zime, kedy klzké a zasnežené chodníky sa stávajú najčastejším miestom úrazov tak starých, ako aj mladých ľudí bežiacich na autobus, či električku. Samozrejme najlepším riešením je spomaliť a dávať si pozor, no ani to však nemusí stačiť. Zimným zľadovatelým chodníkom by ste mali prispôsobiť aj svoju obuv. Topánky s hladkou podrážkou nahradiť trekingovými, príp
Čítajte viac
Teplé papučky z aliexpressu zahrejú tak na tele, ako i na duši

Teplé papučky z aliexpressu zahrejú tak na tele, ako i na duši

26.11.2018 Prvé snehové vločky a chladný vetrík sú predzvesťou, že je najvyšší čas vymeniť letné veci za zimné. K nim vrátane rukavíc, čiapok a búnd patria aj teplé papuče. Tie oceníte najmä počas vianočného leňošenia, kedy v kombinácií s teplým pohodlným pyžamkom budú nerozlučná dvojka. Takže, ak vám skrinka v chodbe zíva prázdnotou je najvyšší čas to napraviť. Aliexpress ponúka niekoľko pohodlných domácich papúč s lákavým dizajnom a skvelými cenami.
Čítajte viac
Zažiarte na cestách s originálnymi svetlami na bicykel už od 0,35 centov

Zažiarte na cestách s originálnymi svetlami na bicykel už od 0,35 centov

19.11.2018 Cyklistika je síce nádherný, avšak náročný a v niektorých prípadoch aj veľmi nebezpečný šport. Obzvlášť, ak neodhadnete svoje schopnosti, počasie, alebo sa z výletu vraciate v noci bez adekvátneho osvetlenia. Z bezpečnostného hľadiska by na každom bicykli nemali chýbať dostatočne svietiace predné a zadné svetlá. Tie sú pre vodičov jasným signálom, že sa na vozovke nachádza cyklista a treba byť opatrný. Neriskujte teda a objednajte si lacné svetlá z aliexpressu, ktoré vám možno v budúcnosti zachránia život.
Čítajte viac
Praktické držiaky a stojany na mobily za skvelé ceny

Praktické držiaky a stojany na mobily za skvelé ceny

12.11.2018 V súčasnosti je mobilný telefón neoddeliteľnou súčasťou každého z nás, obzvlášť ak hovoríme o mladšej generácií. Máme ho neustále pri sebe, či už v práci, doma, alebo vonku s priateľmi. Pozeráme si najnovšie správy, filmy, komunikujeme s priateľmi, platíme prostredníctvom neho účty a mnoho ďalších vecí. Sú však situácie, kedy je skôr prekážkou ako výhodou. Napríklad pri varení, alebo zaspávaní, keď si ho nemáme kde položiť a on nakoniec skončí pod vankúšom.
Čítajte viac
Zaujímavé tipy na vianočné darčeky pre dievčatá

Zaujímavé tipy na vianočné darčeky pre dievčatá

05.11.2018 Na Vianočné sviatky sa tešia nielen dospelí, ale hlavne deti. S iskričkami v očiach a s veľkým napätím rozbaľujú každý jeden darček. Chlapci sa tešia z autíčok, či stavebníc, dievčatá zas z bábik a zvieratiek. Ak však tento rok chcete niečo originálne, rozhodne nakuknite na aliexpress. Nájdete tam množstvo bábik, zvieratiek, domčekov a ďalších darčekov pre dievčatá za vynikajúce ceny.
Čítajte viac
Originálne vianočné darčeky pre malých, aj veľkých chlapcov

Originálne vianočné darčeky pre malých, aj veľkých chlapcov

25.10.2018 Deti milujú hračky vo všetkých formách a podobách. Nezáleží na tom koľko ich doma majú, stále chcú nové a nové. Veď ako by aj nie, trh s hračkami sa rozširuje závratným tempom. Kým kedysi bolo najväčším hitom malé autíčko na ovládanie, dnes už na trhu kraľujú veľké elektrické autá do ktorého si môže váš malý nezbedník nielen sadnúť, ale ho aj šoférovať. Podobne je to aj s hračkami na Vianoce. Tie ktoré boli trendy minulý rok sú teraz zabudnuté v skrini.
Čítajte viac
Zaujímavé darčeky na Vianoce, ktoré potešia každú ženu

Zaujímavé darčeky na Vianoce, ktoré potešia každú ženu

22.10.2018 Ženy sú krásne a nežné bytosti milujúce romantiku a teplo rodinného krbu. Dokážu priviesť mužov do šialenstva behom chvíľky. Obzvlášť, ak sú zahalené rúškom tajomna, ktoré mnohí muži nedokážu odhaliť. Nevedia, čo ženy milujú, aká vec rozžiari ich očká a vyčarí úsmev na tvári. Majú problém vybrať darček na narodeniny a meniny, nie to ešte na Vianoce. Ak patríte medzi tých „nešťastníkov“ čo nevedia aký darček pre manželku vybrať, pozorne čítajte a inšpirujte sa. Na aliexpresse nájdete množstvo darčekov pre ž
Čítajte viac
Tipy na originálne darčeky pre mužov za skvelé ceny

Tipy na originálne darčeky pre mužov za skvelé ceny

15.10.2018 Vybrať mužom darček, ktorý poteší a zároveň ho aj využijú dá niekedy poriadne zabrať. Pivo sa na Vianoce nehodí, náradia majú plnú garáž a v čelovkách sa zas nevyznáte. Ak vám už došli všetky nápady a chytá vás mierna panika, upokojte sa. Máme pre vás v zálohe ešte niekoľko originálnych a lacných typov na darčeky z aliexpressu, ktoré rozhodne stoja za pozornosť.
Čítajte viac
Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia