Veľké zľavy na AliExpresse 11. 11. 2019 čakajú na vás!

 

Nakúpte na AliExpresse ešte lacnejšie ako doteraz! Využite jedinečné zľavy počas 11. novembra!

 

 

 

Nakupovať na AliExpresse hneď!

 

 

 

Prečo práve 11-ty november?

Deň nezadaných (Sviatok nezadaných, Deň Singles, Singles' Day) pripadá na dátum 11. 11. už niekoľko rokov. Ide o obdobu Valentína, ale pre tých, ktorí sú sami. Jednotky v dátume odkazujú na nezadaných ľudí a hlásia posolstvo, že ak vám nemá kto kúpiť darček, urobte si radosť a kúpte si ho vy.

 

Práve tento dátum využil portál Alibaba prevádzkujúci AliExpress a premenil ho na nákupný maratón, ktorý predchádza celosvetovo známemu Black Friday. Dokonca má väčšie tržby! Len v tento deň sa spustia jedinečné zľavové kampane, tisíce výrobkov sa zlacnia a v obehu bude neskutočné množstvo výhodných kupónov. 11. november na AliExpresse odštartuje vianočné nákupy!

 

 

 

 

AliExpress tento deň nazýva aj Global Shopping Festival. A my vám prinášame zopár rád, ako tento festival nízkych cien zvládnuť a nakúpiť pohodlne, lacno a rýchlo!

 

 

Zapíšte si deň 28. 10.

Prípravy na 11. november na AliExpresse začínajú v skutočnosti už 28. októbra. Za hranie hier v aplikácii AliExpress, na ktorú sa dostanete zo stránky AliExpress.com, môžete získať Coins (mince), ktoré sa dajú vymeniť za kupóny. Už teraz odporúčame vytvoriť si Wish List alebo nákupný zoznam a pripravovať sa tak na deň D.

 

10. novembra si nazbierané Coins (mince) vymeníte za kupóny. Kupóny však môžete získať aj hraním hier – niektoré hry ponúkajú ako výhru mince, iné kupóny. Ďalšie lákavé kupóny nájdete v kupónovom centre.

 

Aj počas 11. novembra bude v hre možnosť vysúťažiť si kupóny, treba sledovať stránku AliExpress.com. V prípade, že ste si nákupný zoznam spravili vopred, stačí už len vyklikať posledné údaje a nezabudnúť použiť všetky kupóny. A posledný krok – tešiť sa z nákupu a čakať na poštárku :D

 

 

Prečo nakupovať na AliExpress.com práve v tento deň?

  • Takmer 90 % predajcov zníži svoje ceny. Už bez tak výhodné nákupy sa zmenia na mega výhodné.
  • Ceny tovarov sa znížia niekedy aj o 50 %. Niekedy je zľava ešte vyššia!
  • Máte mesiac na to, aby ste zohnali vianočné darčeky pre svoju rodinu a blízkych lacno. Žiadne stresy, žiadny zhon, tisíce darčekov a tipov nájdete na jednej stránke!

 

 

 

Tak kliknite a zistite viac!

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia