Automatické závlahy na vašu záhradu s príslušenstvom za skvelé ceny

Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú veľkú záhradu, trávnik a množstvo kvetov, zbystrite pozornosť. Máme tu pre vás zlepšovák vo forme automatickej závlahy na záhradu, vďaka ktorej bude nosenie ťažkých krhiel a nekonečné polievanie pre vás minulosťou. Na viac si môžete vopred nastaviť čas polievania, takže ak aj nebudete doma nevadí, polievanie sa v určitú hodinu automaticky spustí a potom zase zastaví. Na aliexpresse máte na výber z komplet balení automatických závlah, mikrozávlah, ale aj jednotlivých súčastí. V prípade, že vám nebude vyhovovať dĺžka hadice, alebo počet striekacích nástavcov, pokojne si môžete vyskladať vlastnú automatickú závlahu za výhodnú cenu.

 

Vybrali sme pre vás pár tipov na automatické závlahy s príslušenstvom:

Set na mikrozávlahu s 5/15/25m hadicou 
$6.27 - 15.73
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Mikrozávlaha na polievanie kvetov 
$29.57
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Časovač na automatickú závlahu 
$17.79 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Hadica 4/7 mm s dĺžkou 10/20/40 m
$5.45 - 16.29 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Držiaky na hadicu 4/7mm- 50 ks. 
$2.08 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Rozstrekovače na hadicu- 10 ks. 
$0.54 
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Časovač s dažďovým senzorom                                     

Jednou z najdôležitejších častí akejkoľvek závlahy je časovač, ktorý z jednej strany nasuniete na batériu a z druhej na hadicu. Jednoduchým potočením si môžete nastaviť dĺžku zavlažovania záhrady, ale aj počet opakovaní za týždeň tak, ako vám najviac vyhovuje. Niektoré časovače disponujú aj dažďovým senzorom, ak teda začne pršať zavlažovanie sa ihneď vypne, čím ušetríte množstvo vody a financií. Samozrejme všetky ponúkané časovače sú pevné, vodotesné a k dispozícií už od 17,79.

 

Hadica, kolíky a rozstrekovače

Nevyhnutnou súčasťou závlahy je aj hadica v rôznych dĺžkach, od 10, 20 až po 40 metrov. Oceníte najmä jej tenké a pružné prevedenie, vďaka čomu ju ľahko ohnete, nasadíte nástavec a správne nasmerujete. K pevnému uchopeniu vám pomôžu aj malé čierne kolíky, ktoré jednoducho zapichnete do zeme a do otvoru vsuniete hadicu. Celý zavlažovací systém bude mať tak pevné a stále umiestnenie. Vrátane kolíkov sú dobrou pomôckou aj 8 dierkové  rozstrekovače na hadicu s ľubovoľným nastavením toku vody.

 

Mikrozávlahy na kvetinové záhony

Ako sme už spomínali, aliexpress ponúka aj mikrozávlahy, ktoré sú však ideálne predovšetkým na polievanie kvetov.  Pozostávajú z hlavného časovača a niekoľkých menších hadičiek. Tie stačí vsunúť do kvetináča, správne nastaviť a spustiť spínač. Jednotlivé kvetiny tak budú dostávať v pravidelných intervaloch rovnaké množstvo vody.  Nemusíte sa báť, že jedna kvetinka bude poliata viac a druhá zas zvädne z nedostatku vody.

 

Viac automatických závlah...

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia