Hračky pre deti z AliExpressu

Hračky pre hru na záhradníkov

Hračky pre hru na záhradníkov

27.01.2020 Záhrada je ako druhá obývačka. Kosenie, sadenie či kopanie jamiek učí deti spoznávať svet okolo seba a objavovať, ako rastie zelenina, stromy, kvety. Ak sa radi hráte v záhrade, lacné hračky do záhrady vám doma nemôžu chýbať. Prečo lacné? Pretože ich deti niekoľkokrát zabudnú na daždi či slnku, zašpinia od blata, trávy a piesku a tak nemá zmysel kupovať niečo extrémne predražené. Aké hračky by vám v záhrade nemali chýbať?
Čítajte viac
Hračky do vane pre deti

Hračky do vane pre deti

20.01.2020 Deti čas strávený vo vaničke alebo pri kúpaní milujú. Veď kto by nemal rád špliechanie vody von, keď to za neho uprace mama? Na AliExpresse nájdete veľa hračiek do vane, ktoré kúpanie vašim drobcom spríjemnia, a zároveň aj praktické pomôcky, ktoré udržia hračky na poriadku a v suchu. Odporúčame najmä sprchové šilty pre deti, ktoré sa boja sprchovania vláskov a toho, že im šampón poštípe očká.
Čítajte viac
Hračky pre deti pre hry na povolania

Hračky pre deti pre hry na povolania

04.12.2019 Čím chce byť vaša ratolesť? Požiarnikom, speváčkou, modelkou, alebo lekárom? Hra na povolania patrí k detskému svetu rovnako, ako hračky. Nikdy neviete, či práve hračkou na povolania nepodporíte vaše dieťa v rozhodnutí čím bude keď vyrastie. Ponúkame vám prehľad zaujímavých hračiek, ktoré pri hre na povolania potešia každé detské srdiečko.
Čítajte viac
Lacné a nápadité hračky pre dievčatá

Lacné a nápadité hračky pre dievčatá

27.11.2019 Čím potešiť vašu malú princeznú? Bábik máte doma asi veľa, všakže... Prinášame zopár tipov na lacné, alebo nápadité darčeky pre dievčatá, ktoré vám pomôžu s nákupom a inšpirujú vás. Okrem bábik Barbie a poníkov je totiž veľa dievčenských hračiek, ktoré si nájdu svoje čestné mesto v izbe vašej dcéry.
Čítajte viac
Lacné a nápadité hračky pre chlapcov

Lacné a nápadité hračky pre chlapcov

20.11.2019 Čím potešiť vášho synátora? Zase len autíčka? To je asi nuda, však? Prinášame zopár tipov na lacné, ale nápadité darčeky pre chlapcov, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa, ktorú hračku kúpiť. Chlapci nemusia mať v izbe len autíčka, potešia ich aj kocky alebo vláčikové sady. Nech sa páči, inšpirujte sa!
Čítajte viac
Hračky na varenie a do kuchynky

Hračky na varenie a do kuchynky

13.11.2019 Kuchyňa je miestom, ktoré žije, a v ktorom denne s deťmi strávime veľa času. Príprava jedla môže byť zábavná aj vtedy, keď do nej zapojíte svoje deti. Hračky z AliExpressu ponúkajú pestrú paletu hrncov, riadikov, plastových napodobenín potravín alebo ovocia a zeleniny. Hračky vám pomôžu pri vysvetľovaní jednotlivých kuchárskych postupov a zabavia rovnako chlapcov aj dievčatá.
Čítajte viac
Lego pre najmenšie deti

Lego pre najmenšie deti

06.11.2019 Stavebnicové hry alebo hry s kockami bavia všetky vekové kategórie detí. Či už majú vaše deti radi lego alebo hračky podobné legu, prinášame vám zopár nápadov, ako stavanie a hranie oživiť novými dielikmi či postavičkami. Na AliExpresse si môžete zakúpiť kocky, ktoré sú kompatibilné s legom, a vhodné pre najmenšie deti. Kocky si môžete kúpiť v baleniach či sadách, alebo aj po kusoch.
Čítajte viac
Hračky pre chlapca na majstrovanie

Hračky pre chlapca na majstrovanie

30.10.2019 Otcova dielňa je pre deti malým rajom. Veľa náradia, veľa materiálov a hlavne možnosť vymýšľať, vŕtať, spájať a mať zašpinené ruky. Ak hľadáte vhodný darček pre chlapca a nemáte doma ešte náradie, zmeňte to. Na AliExpresse sa dajú zohnať naozaj lacné a pekné hračky, ktoré hru na majstrovanie vyšperkujú. Prípadne tu nájdete vychytávky, ktoré by vás v klasickom hračkárstve vyšli veľmi draho.
Čítajte viac
Obľúbené postavičky Bořek Stavitel pre vášho malého nezbedníka

Obľúbené postavičky Bořek Stavitel pre vášho malého nezbedníka

28.10.2019 Detský animovaný seriál Bořek Stavitel, alebo inak nazývaný aj Staviteľ Bob pozná snáď každý chlapec. Získal si celé generácie, pričom rozžiari očká nielen tým najmenším, ale často aj dospelým mužom, ktorí si takto zaspomínajú so svojim drobcom na svoje detstvo. Okrem rozprávky v televízii však učarujú vášmu malému nezbedníkovi aj postavičky obľúbeného hrdinu, autíčka či iné drobnosti, ktoré ku Bořekovi Staviteľovi rozhodne patria. Výber tých najlepších vám predstavíme v nasledujúcich riadkoch.
Čítajte viac
Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia