Čo kúpiť na AliExpress ?

 

Vybrali sme pre vás aktuálne trendy a akcie na AliExpresse:

 

Hračky pre hru na záhradníkov

Hračky pre hru na záhradníkov

27.01.2020 Záhrada je ako druhá obývačka. Kosenie, sadenie či kopanie jamiek učí deti spoznávať svet okolo seba a objavovať, ako rastie zelenina, stromy, kvety. Ak sa radi hráte v záhrade, lacné hračky do záhrady vám doma nemôžu chýbať. Prečo lacné? Pretože ich deti niekoľkokrát zabudnú na daždi či slnku, zašpinia od blata, trávy a piesku a tak nemá zmysel kupovať niečo extrémne predražené. Aké hračky by vám v záhrade nemali chýbať?
Čítajte viac
Hračky do vane pre deti

Hračky do vane pre deti

20.01.2020 Deti čas strávený vo vaničke alebo pri kúpaní milujú. Veď kto by nemal rád špliechanie vody von, keď to za neho uprace mama? Na AliExpresse nájdete veľa hračiek do vane, ktoré kúpanie vašim drobcom spríjemnia, a zároveň aj praktické pomôcky, ktoré udržia hračky na poriadku a v suchu. Odporúčame najmä sprchové šilty pre deti, ktoré sa boja sprchovania vláskov a toho, že im šampón poštípe očká.
Čítajte viac
Pomôcky na valentínske pečenie

Pomôcky na valentínske pečenie

13.01.2020 Ak ste sa rozhodli potešiť svoju polovičku niečím sladkým z vlastnej dielne, pripravili sme pre vás zaujímavé nápady na valentínske pečenie. Lacné silikónové formy z AliExpressu sú v tvare srdiečok a tak vaše sladké dielko bude pastvou nielen pre chuťové bunky, ale aj pre oči.
Čítajte viac
Valentínske darčeky z AliExpressu

Valentínske darčeky z AliExpressu

06.01.2020 Valentínske darčeky nemusia byť drahé. Vašu lásku poteší už len to, že ste si na ňu alebo na neho spomenuli. Lacné valentínske darčeky nájdete aj na AliExpresse. Ako každý rok, aj tento prinášame zopár tipov, ktoré vás, veríme, očaria.
Čítajte viac
Veselé ponožky pre celú rodinu

Veselé ponožky pre celú rodinu

30.12.2019 Chcete byť štýloví a ísť s dobou? Ak áno, tak potom veselé, farebné ponožky by vo vašom šatníku rozhodne nemali chýbať. V súčasnosti sú veľkým hitom tak medzi mladšou, ako aj staršou generáciou, ktorá taktiež pochopila, že ponožky nemusia byť vždy nudné, jednofarebné a rovnaké. Práve naopak, pri tejto časti oblečenia môžete popustiť uzdu svojej fantázii a kombinovať farby motívy či už podľa vašej aktuálne nálady, počasia, alebo udalosti. Množstvo takýchto crazy ponožiek nájdete aj na AliExpresse, dokonca z
Čítajte viac
Praktické organizéry na káble, ktoré sa zídu v každej domácnosti

Praktické organizéry na káble, ktoré sa zídu v každej domácnosti

23.12.2019 V súčasnosti nie je o moderné technologické vychytávky núdza. Počítač, notebook či smartfón už môžeme nájsť v takmer každej domácnosti. Väčšina týchto zariadení pre svoj plynulý chod potrebuje elektrickú energiu. Tá sa dostáva do zariadenia prostredníctvom dlhých elektrických káblikov, ktorých spleť rozhodne nepôsobí pekne. Navyše, ak sa ešte aj zamotajú, máte najbližšie dve hodiny o prácu postarané. Výborným spôsobom, ako káble pekne roztriediť a zabrániť ich zamotávaniu je použitie farebných organizérov.
Čítajte viac
Pršiplášte a ďalšie vychytávky do dažďa

Pršiplášte a ďalšie vychytávky do dažďa

16.12.2019 Ach, to vstávanie do daždivého rána dá zabrať, obzvlášť ak je ešte aj pondelok. Smrteľná kombinácia, ktorá si vyžaduje tú správnu dávku sebazaprenia a motivácie. Popri zbieraní odvahy a premýšľaní ako prísť do práce s čo najmenšou ujmou na účese a outfite netreba zabúdať na praktické doplnky, ktoré vám v boji s dažďovými kvapkami radi pomôžu. Niekoľko z nich vám radi predstavíme v nasledujúcich riadkoch.
Čítajte viac
Praktické doplnky do auta z AliExpressu

Praktické doplnky do auta z AliExpressu

09.12.2019 Auto je jedna z vecí, bez ktorej si mnohí z vás nevedia predstaviť život, obzvlášť ak každý deň musíte dochádzať do práce vzdialenej niekoľko kilometrov od vášho bydliska. Tak isto však výborne poslúži aj pri nákupoch, kedy odvezie nielen vás, ale i vaše ťažké tašky s nákupom. S prihliadnutím na jeho každodennú vyťaženosť mu prináleží aj adekvátna starostlivosť, ktorá spočíva v pravidelnom umývaní a servisovaní. V prípade, že chcete aby váš štvorkolesový kamarát zostal čo najdlhšie v dobrej kondícii pozrite
Čítajte viac
Hračky pre deti pre hry na povolania

Hračky pre deti pre hry na povolania

04.12.2019 Čím chce byť vaša ratolesť? Požiarnikom, speváčkou, modelkou, alebo lekárom? Hra na povolania patrí k detskému svetu rovnako, ako hračky. Nikdy neviete, či práve hračkou na povolania nepodporíte vaše dieťa v rozhodnutí čím bude keď vyrastie. Ponúkame vám prehľad zaujímavých hračiek, ktoré pri hre na povolania potešia každé detské srdiečko.
Čítajte viac
Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia