Čo kúpiť na AliExpress ?

 

Vybrali sme pre vás aktuálne trendy a akcie na AliExpresse:

 

Hračky na varenie a do kuchynky

Hračky na varenie a do kuchynky

13.11.2019 Kuchyňa je miestom, ktoré žije, a v ktorom denne s deťmi strávime veľa času. Príprava jedla môže byť zábavná aj vtedy, keď do nej zapojíte svoje deti. Hračky z AliExpressu ponúkajú pestrú paletu hrncov, riadikov, plastových napodobenín potravín alebo ovocia a zeleniny. Hračky vám pomôžu pri vysvetľovaní jednotlivých kuchárskych postupov a zabavia rovnako chlapcov aj dievčatá.
Čítajte viac
Originálne vianočné darčeky pre mužov

Originálne vianočné darčeky pre mužov

11.11.2019 Vianočné darčeky rozžiaria očká nielen deťom, ale i mnohým dospelákom. Trefný darček pod stromčekom vie vyčariť úsmev na tvári aj tvrdým chlapom, ktorí za iných okolností emócie starostlivo skrývajú. Aký darček je však pre muža ten správny? Ak vás nič nenapadá nesmúťte, v nasledujúcich riadkoch vám prezradíme zopár tipov na praktické a lacné darčeky pre mužov.
Čítajte viac
Lego pre najmenšie deti

Lego pre najmenšie deti

06.11.2019 Stavebnicové hry alebo hry s kockami bavia všetky vekové kategórie detí. Či už majú vaše deti radi lego alebo hračky podobné legu, prinášame vám zopár nápadov, ako stavanie a hranie oživiť novými dielikmi či postavičkami. Na AliExpresse si môžete zakúpiť kocky, ktoré sú kompatibilné s legom, a vhodné pre najmenšie deti. Kocky si môžete kúpiť v baleniach či sadách, alebo aj po kusoch.
Čítajte viac
Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Tipy na vianočné darčeky pre ženy

04.11.2019 Čas strašne rýchlo beží, rok prejde ako voda a už sú tu čochvíľa Vianoce. Čas pokoja, rodinnej pohody, oddychu a samozrejme aj darčekov. Tie rozžiaria očká nielen tým najmenším, ale často vtlačia slzy do očí a rozbúchajú srdiečko aj dospelákom, obzvlášť dámam, ktoré milujú prekvapenia. Ak aj vy máte doma takú a stále neviete čo by ju potešilo hlavu hore. Niekoľko tipov na vianočné darčeky pre ženy, priateľky, mamičky, babky či tety vám prinesieme v tomto článku.
Čítajte viac
Vianočná výzdoba, ktorú si zamilujete

Vianočná výzdoba, ktorú si zamilujete

02.11.2019 Tiež sa tak tešíte na Vianoce ako my? Vôňa medovníčkov, tradičné vianočné rozprávky, oddych s tými najbližšími či krásna výzdoba a žiara ligotajúcich sa sviečok sú neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Veď akoby aj nie, práve stromček a vianočné ozdoby navodia tú správnu vianočnú atmosféru. Rozhodne by ste ich teda nemali brať na ľahkú váhu a všetko si na Vianoce pripraviť už v predstihu. Zopár tipov na vianočnú výzdobu vám poradíme aj v nasledujúcich riadkoch.
Čítajte viac
Hračky pre chlapca na majstrovanie

Hračky pre chlapca na majstrovanie

30.10.2019 Otcova dielňa je pre deti malým rajom. Veľa náradia, veľa materiálov a hlavne možnosť vymýšľať, vŕtať, spájať a mať zašpinené ruky. Ak hľadáte vhodný darček pre chlapca a nemáte doma ešte náradie, zmeňte to. Na AliExpresse sa dajú zohnať naozaj lacné a pekné hračky, ktoré hru na majstrovanie vyšperkujú. Prípadne tu nájdete vychytávky, ktoré by vás v klasickom hračkárstve vyšli veľmi draho.
Čítajte viac
Obľúbené postavičky Bořek Stavitel pre vášho malého nezbedníka

Obľúbené postavičky Bořek Stavitel pre vášho malého nezbedníka

28.10.2019 Detský animovaný seriál Bořek Stavitel, alebo inak nazývaný aj Staviteľ Bob pozná snáď každý chlapec. Získal si celé generácie, pričom rozžiari očká nielen tým najmenším, ale často aj dospelým mužom, ktorí si takto zaspomínajú so svojim drobcom na svoje detstvo. Okrem rozprávky v televízii však učarujú vášmu malému nezbedníkovi aj postavičky obľúbeného hrdinu, autíčka či iné drobnosti, ktoré ku Bořekovi Staviteľovi rozhodne patria. Výber tých najlepších vám predstavíme v nasledujúcich riadkoch.
Čítajte viac
Edukatívne hračky a Montessori hračky pre deti

Edukatívne hračky a Montessori hračky pre deti

25.10.2019 Hračky Montessori sa tešia veľkej popularite. Spájajú v sebe hranie a učenie, takže posúvajú deti vpred. Hravo s nimi naučíte deti farby, čísla, tvary alebo protiklady. Edukatívne hračky sú najčastejšie z dreva. Zakúpiť ich môžete aj na AliExpresse, a budete skutočne prekvapení, koľko typov hračiek na rozvoj či motoriku tu nájdete, a aké dobré ceny budú mať.
Čítajte viac
Hračky pre hru na domácnosť

Hračky pre hru na domácnosť

23.10.2019 Aj vaše deti určite doma zaujali spotrebiče ako mixér, vysávač, žehlička alebo mikrovlnka. Premýšľali ste nad tým, že ich zapojíte do domácich prác a varenia práve pomocou hračiek, ktoré vyzerajú ako dospelácke, ale sú zábavné, farebné a ľahko sa s nimi manipuluje?
Čítajte viac
Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia