Čo kúpiť na AliExpress ?

 

Vybrali sme pre vás aktuálne trendy a akcie na AliExpresse:

 

Praktické doplnky do auta z AliExpressu

Praktické doplnky do auta z AliExpressu

09.12.2019 Auto je jedna z vecí, bez ktorej si mnohí z vás nevedia predstaviť život, obzvlášť ak každý deň musíte dochádzať do práce vzdialenej niekoľko kilometrov od vášho bydliska. Tak isto však výborne poslúži aj pri nákupoch, kedy odvezie nielen vás, ale i vaše ťažké tašky s nákupom. S prihliadnutím na jeho každodennú vyťaženosť mu prináleží aj adekvátna starostlivosť, ktorá spočíva v pravidelnom umývaní a servisovaní. V prípade, že chcete aby váš štvorkolesový kamarát zostal čo najdlhšie v dobrej kondícii pozrite
Čítajte viac
Hračky pre deti pre hry na povolania

Hračky pre deti pre hry na povolania

04.12.2019 Čím chce byť vaša ratolesť? Požiarnikom, speváčkou, modelkou, alebo lekárom? Hra na povolania patrí k detskému svetu rovnako, ako hračky. Nikdy neviete, či práve hračkou na povolania nepodporíte vaše dieťa v rozhodnutí čím bude keď vyrastie. Ponúkame vám prehľad zaujímavých hračiek, ktoré pri hre na povolania potešia každé detské srdiečko.
Čítajte viac
Potreby na krájanie koláčov pre šikovné gazdinky

Potreby na krájanie koláčov pre šikovné gazdinky

02.12.2019 Prvá adventná nedeľa je tu, najvyšší čas pustiť sa do vianočného pečenia. Kým však niektoré gazdinky pečenie vianočných koláčikov doslova milujú, iné ich radšej ochutnávajú. Nech už je váš vzťah k pečeniu akýkoľvek, určite nám dáte za pravdu, že bez správnych kuchynských pomôcok to ide v kuchyni len veľmi ťažko. Rozhodli sme sa vám to teda trošku uľahčiť a vybrať niekoľko praktických domácich pomôcok, s pomocou ktorých zvládnete pečenie ľavou zadnou.
Čítajte viac
Lacné a nápadité hračky pre dievčatá

Lacné a nápadité hračky pre dievčatá

27.11.2019 Čím potešiť vašu malú princeznú? Bábik máte doma asi veľa, všakže... Prinášame zopár tipov na lacné, alebo nápadité darčeky pre dievčatá, ktoré vám pomôžu s nákupom a inšpirujú vás. Okrem bábik Barbie a poníkov je totiž veľa dievčenských hračiek, ktoré si nájdu svoje čestné mesto v izbe vašej dcéry.
Čítajte viac
Vianočné darčeky pre dievčatá všetkých vekových kategórií

Vianočné darčeky pre dievčatá všetkých vekových kategórií

25.11.2019 Kým pre nás dospelých sú Vianoce skôr symbolom pokoja a rodinnej pohody, pre deti sú časom darčekov a prekvapení. S nedočkavosťou a zatajeným dychom čakajú pri vianočnom stole na príchod Ježiška a možnosť konečne si rozbaliť všetky darčeky. Tie síce deťom prinesú veľkú radosť, avšak vám rodičom často aj starosť. V prípade, že ste už vyčerpali studnicu nápadov nezúfajte, opäť ako každý rok aj tento sme si pre vás pripravili tipy na vianočné darčeky pre dievčatá. Poďte si ich pozrieť.
Čítajte viac
Lacné a nápadité hračky pre chlapcov

Lacné a nápadité hračky pre chlapcov

20.11.2019 Čím potešiť vášho synátora? Zase len autíčka? To je asi nuda, však? Prinášame zopár tipov na lacné, ale nápadité darčeky pre chlapcov, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa, ktorú hračku kúpiť. Chlapci nemusia mať v izbe len autíčka, potešia ich aj kocky alebo vláčikové sady. Nech sa páči, inšpirujte sa!
Čítajte viac
Vianočné darčeky pre chlapcov za skvelé ceny

Vianočné darčeky pre chlapcov za skvelé ceny

18.11.2019 Máte doma malého nezbedníka, ktorý už nedočkavo čaká na príchod Ježiška? Ak áno, tak v takom prípade určite oceníte naše tipy na zábavné vianočné darčeky pre chlapcov, ktoré sú aktuálne trendy. Navyše, nemusíte sa báť, že zaťažia vašu peňaženku, mnoho hračiek môžete nakúpiť na AliExpresse už v predstihu za výborné, často akciové ceny.
Čítajte viac
Pršiplášte a ďalšie vychytávky do dažďa

Pršiplášte a ďalšie vychytávky do dažďa

16.11.2019 Ach, to vstávanie do daždivého rána dá zabrať, obzvlášť ak je ešte aj pondelok. Smrteľná kombinácia, ktorá si vyžaduje tú správnu dávku sebazaprenia a motivácie. Popri zbieraní odvahy a premýšľaní ako prísť do práce s čo najmenšou ujmou na účese a outfite netreba zabúdať na praktické doplnky, ktoré vám v boji s dažďovými kvapkami radi pomôžu. Niekoľko z nich vám radi predstavíme v nasledujúcich riadkoch.
Čítajte viac
Hračky na varenie a do kuchynky

Hračky na varenie a do kuchynky

13.11.2019 Kuchyňa je miestom, ktoré žije, a v ktorom denne s deťmi strávime veľa času. Príprava jedla môže byť zábavná aj vtedy, keď do nej zapojíte svoje deti. Hračky z AliExpressu ponúkajú pestrú paletu hrncov, riadikov, plastových napodobenín potravín alebo ovocia a zeleniny. Hračky vám pomôžu pri vysvetľovaní jednotlivých kuchárskych postupov a zabavia rovnako chlapcov aj dievčatá.
Čítajte viac
Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia