Bezdrôtové slúchadlá s pripojením na Bluetooth – pozrite si výber TOP modelov

Slúchadlá sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou mnohých z nás, nielen mladšej, ale i staršej generácie. Sprevádzajú nás počas dňa príjemnou hudbou, príbehom z audio knihy, alebo lekciami angličtiny. Často nás zachránia od hluku navôkol a prenesú do svojho vlastného sveta. Jedinou možnou nevýhodou sú zamotané káble, s ktorými sa musíme pred nasadením na uši popasovať, alebo sa im vyhnúť. Najlepšie kúpou bezdrôtových slúchadiel s bluetooth pripojením.

 

Vybrali sme pre vás výber niekoľkých modelov, ktoré sa vzhľadom na ich cenu/kvalitu oplatí pozrieť:

$9.80
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$5.20 - 9.09
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$1.96
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

$1.57
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$21.86
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$9.00 - 10.62 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Kôstkové bluetooth slúchadlá

Na trhu sa môžete stretnúť s rôznymi typmi slúchadiel v závislosti od tvaru hlavičky. Každé majú svoje výhody aj nevýhody, podobne ako kôstkové slúchadlá. Ich výhodou je nižšia obstarávacia cena – na aliexpresse iba 9,80 € a väčší komfort, ktorý pocítite najmä ak ich máte dlhšie. Fungujú na princípe pripojenia k telefónu cez bluetooth s dosahom 10 metrov. Výdrž batérie taktiež nie je na zahodenie, v aktívnom režime okolo 4- 5 hodín. Slúchadlá sú dodávané v originálnom nabíjacom puzdre, súčasťou ktorého je aj USB konektor. Slúchadlá teda jednoducho vložíte do puzdra, zapojíte prostredníctvom USB do notebooku, a o pár hodín môžete slúchadlá opäť používať.

 

Štupľové bezdrôtové slúchadlá

Ak si potrpíte na kvalitu zvuku a vadí vám okolitý ruch, rozhodne odporúčame slúchadlá v tvare štupľov. Taktiež disponujú nabíjacím boxom s USB konektorom. V porovnaní s vyššie spomínanými, však kvalita zvuku aj niečo stojí. V tomto prípade nie financie, ale skôr energiu, slúchadlá vydržia v aktívnom režime cca 2 hodinky, čo však na počúvanie hudby po ceste úplne stačí. K dispozícii sú v rôznych farebných prevedeniach už od 5,42€.

 

Športové slúchadlá

Neprítomnosť káblov ocenia najmä športovci, pre ktorých sú navyše v ponuke špeciálne, praktické a predovšetkým stabilné športové slúchadlá. Vrátane dostatočne pevného držania v uchu sa vyznačujú aj svojou ľahkosťou, cca 2,5 hod. batériou dosahom 10 metrov. Nabíjajú sa prostredníctvom USB konektoru približne 1-2 hodiny. Zakúpiť si ich môžete za 1,96 € v modrej, striebornej, čiernej, alebo žltej farbe.

 

Handsfree sada a mini slúchadlá

V prípade, že ste často na cestách, myslite na bezpečnosť a telefón v ruke nahraďte pohodlnou handsfree sadou s bluetooth rozhraním. Vrátane pohodlných slúchadiel disponuje aj plastovým háčikom pre lepšie upevnenie okolo uší. K dispozícii je v bielej a čiernej farbe za cenu 1,69 €. Možnosť telefonovať, prípadne počúvať hudbu poskytujú aj ďalšie mini slúchadlá, ktoré na jedno nabitie vydržia až 6,5 hod. Samozrejmosťou je dosah 10 metrov a nabíjanie prostredníctvom USB konektora.

 

Viac bluetooth slúchadiel...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia