Kvalitná bežecká obuv pre skúsených bežcov, ale i začiatočníkov

Konečne je tu pekné, slnečné počasie a sním aj chuť vymaniť sa zo sveta pracovných povinností. Ideálnym spôsobom ako dokonale zrelaxovať telo aj dušu po náročnom dni je beh. Oproti iným športom je nenáročný na čas a financie. Stačí vám len odhodlanie, tepláky, tričko a hlavne pohodlné bežecké topánky.

Vybrali sme pre vás pár zaujímavých tipov: 

Dámske bežecké topánky 
$11.49 - 14.89
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
ONEMIX Pánske bežecké topánky 
$8.99 - 19.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
LI-NING Pánske bežecké tenisky 
$37.79
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske bežecké topánky
 
$14.99 - 19.50
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
ONEMIX Pánske bežecké botasky 
$54.28
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
LI-NING Dámske bežecké topánky
$44.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Pre začiatočníkov

Behanie je jeden zo športov pri ktorom dostávajú zabrať najmä chodidlá.  Ak sa teda chcete vyhnúť nepríjemným otlakom a bolestiam nepodceňujte výber vhodnej bežeckej obuvi. Pre tých, ktorí s behom ešte len začínate, sú ideálne bežecké botasky pre začiatočníkov. Veľkou výhodou je najmä ich ľahkosť a pohodlný materiál. Vďaka ich hrubšej a pevnejšej podrážke sa hodia do akéhokoľvek terénu. Môžete s nimi teda smelo behať po asfaltovej ceste, mäkkom trávniku či drobných kamienkoch. Svojim moderným dizajnom sú vhodné nie len na behanie, ale aj do práce, alebo na grilovačku s kamarátmi.

 

Pokročilí bežci

Pre pokročilých bežcov, ktorí už majú odbehané nejaké tie kilometre sú ideálne botasky s prievzdušným materiálom. Noha sa vám tak nepotí a nešmýka vo vnútri topánky. Na pravidelné behanie je výborne uspôsobená aj podrážka, ktorá sa skladá z troch vrstiev, mäkkej vložky, flexibilnej a na spodnej časti pevnej a dobre tvarovanej gumy. Pri došľape sa teda nemusíte báť, že budete cítiť každý kamienok, alebo sa vám päta rýchlo zoderie.

 

Maratónci vs. kratší bežci

Ak máte radi dlhšie behy, pevnosť, pružnosť a pohodlnosť bežeckých topánok je na prvom mieste. Odporúčame teda siahnuť po značkách ONEMIX, ktoré tieto podmienky spĺňajú. Tí, ktorí obľubujete kratšie behy do piatich kilometrov, siahnite po značke LI-NING s tenšou, flexibilnejšou podrážkou.

 

Cena a veľkosť

Všetky modely sú k dispozícií v rôznych farebných prevedeniach pre mužov aj ženy. Pri každom modely na viac nájdete veľkostnú tabuľku a návod ako si správne odmerať veľkosť nohy. Výber správnej veľkosti je jedna z najdôležitejších vecí pri kúpe bežeckej obuvi. Cena bežeckých topánok začína už od 10eur a pre tých náročnejších od 30 do 50 eur. Kvalita materiálu, výborný tvar podrážky a jedinečný dizajn si vás získajú už pri prvých kilometroch. 

 

Viac obuvi na behanie...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia