Sexi bikiny pre každý typ postavy

 

Sezóna dovoleniek je tu a k nej bezpochyby patrí aj leňošenie pri bazéne, šantenie na kúpalisku, alebo opaľovanie sa na krásnej piesočnatej pláži. Takže milé dámy, nastal ten najvyšší čas na kúpu sexi bikín, v ktorých vyniknú vaše ladné krivky.

 

Vybrali sme pre vás pár tých najhorúcejších:

RUUHEE Bikiny set 
$10.91 - 11.59 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske bikiny v rôznych veľkostiach
$10.72
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Disko dámske plavky 
$5.68 - 5.84
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Štýlové bikiny na leto
$8.50
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
ONE SNOW dámske  plavky 
$10.17
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Sexy dámske plavky 
$11.57
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Bikiny pre každý typ postavy

Aj vám sa stáva, že v oddelení plaviek strávite celé hodiny a stále si neviete vybrať? Jedny majú príliš malé košíky, ďalšie sú z nekvalitného materiálu, v iných zas vyzeráte hrozne. Práve postava a celkový výzor patria medzi najdôležitejšie aspekty pri výbere bikín. Pre tie z vás, ktoré majú veľké prsia sú ideálne plavky, ktoré majú väčší, vystuženejší vrchný diel a menší, pestrejší spodný diel. Dokonale tak vynikne vaše bruško a boky. Ak však patríte medzi tehuľky, nemusíte sa báť, že budete nútené siahnuť po celých plavkách. V ponuke nájdete aj bikiny s vyšším, jednofarebným spodkom a výraznejšou hornou časťou. Moderné a sexy sú aj plavky bez ramienok s výstužou pre menšie prsia.

 

Kvalitný materiál a pestré farby

Výhodou ponúkaných plaviek je ich materiál. Sú vyrobené z ľahkého a priedušného polyesteru, ktorý vás a vaše telo ochráni pred nebezpečným UV žiarením. Taktiež je odolný voči bazénovým chemikáliám, nemusíte sa teda báť, že vám hneď vyblednú, alebo sa zbehnú. K dispozícií máte rôzne farebné kombinácie a strihy. Od konzervatívnych čierno-bielych, až po disko žiarivé farby s trblietkami, alebo kvetinkami. Pri každom sete máte aj veľkostnú tabuľku s návodom, ktoré časti tela,  a akým spôsobom si máte odmerať. Na základe toho si potom vyberiete tú správnu veľkosť. 

 

Cena

Poteší vás nie len bohatá ponuka, kvalitný materiál, ale aj cena. Tá sa pohybuje už od 6 eur za jeden bikiny set. Popustite teda uzdu svojej fantázií a nechajte mužov obdivovať vašu postavu a šarm. V tých správnych bikinách sa vám to určite podarí.

 

Viac bikín...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia