Krásne šperky za skvelé ceny, ktoré z vás urobia kráľovnú večera

Snom každej ženy je byť krásna vždy a všade, obzvlášť, ak ide o významnú spoločenskú udalosť akou je ples, alebo stužková slávnosť. Stať sa kráľovnou večera a zožať chválu všetkých prítomných je pre mnohé ženy jedna z najnáročnejších úloh. Nestačí  že si vyberiete tie najkrajšie princeznovské šaty, pozornosť venujte aj výberom vhodnej bižutérie.

Vybrali sme pre vás niekoľko unikátnych šperkov: 

PATICO sada strieborných svadobných šperkov
$3.25
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

 

LZESHINE sada svadobných šperkov 
$3.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
 
Set modernej striebornej bižutérie 
$4.40 - 8.32 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Jemná sada bielych perlí 
$1.52
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Romantická sada ligotavej bižutérie 
$1.52
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Krásne vysiace naušnice s náhrdelníkom 
$0.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

Neutrácajte zbytočne peniaze za drahé šperky, okúzliť môžete aj lacnejšou bižutériou. Predtým však ako si otvoríte stránku aliexpressu a začnete obdivovať ligotavé náušnice si otvorte skriňu a vytiahnite svoje spoločenské šaty. Položte si ich na viditeľné miesto a pri eufórií z nakupovania sa na ne občas pozrite. Veď koniec koncov práve šatám a topánkam musíte prispôsobiť všetky ostatné doplnky.

 

Vhodné pre alergikov

 

Lacná bižutéria na aliexpresse zaujme nielen svojim dizajnom, ale aj materiálom. Takmer všetky sady spoločenských, alebo svadobných šperkov nie sú vyrobené z niklu, ktorý môže spôsobovať alergiu, ale z iných kovových zliatin, prípadne zo striebra. Vyhnete sa tak nepríjemným vyrážkam a kožným infekciám.

 

Jemnosť a elegancia na prvom mieste

 

Čo sa týka ponuky, tá je ako vždy veľmi pestrá a rôznorodá. Mladé dámy, ktoré čaká skúška dospelosti zaujme bižutéria na stužkovú, nevesty si zas môžu vybrať krásnu sadu svadobných šperkov. Ako sme už spomínali všetko však závisí od šiat. Ak máte šaty bohato zdobené, nariasené, ideálnym doplnkom bude pre vás sada jemných, bielych perlí pozostávajúca z náhrdelníka, náušníc a náramku. Vyvážia celkový dojem a dodajú vám potrebnú dávku elegancie.

 

Pompéznosť a precíznosť

 

Naopak, pre dámy s jednoduchými šatami bez kryštálikov či iných ozdôb, sú vhodné ligotavé sady bižutérie, ktoré zvýraznia všetko potrebné. V tomto prípade je veľmi zaujímavá sada náhrdelníka s precízne zasadenými kryštálikmi a náušnicami v rovnakom duchu. Výhodou ponúkanej bižutérie je možnosť zakúpenia celej sady, v rámci ktorej sú všetky časti vyrobené z rovnakých kovov. Nemusíte sa teda báť, že každý šperk bude inej farby, kvality a tvaru, práve naopak všetko je v dokonalej súhre.

 

Rôzny tvar a veľkosť

 

Veľmi dôležitým faktom je aj dĺžka jednotlivých šperkov. Dĺžka náhrdelníkov sa pohybuje okolo 40 cmnáramkov okolo 20 cm, samozrejme záleží od konkrétnej sady. V porovnaní s náhrdelníkmi a náramkami výber náušníc nezáleží ani tak od jej veľkosti, ako od tvaru vašej tváre. Dámy s okrúhlou tvárou ocenia dlhšie, visiace náušnice, ktoré ich opticky predĺžia. Naopak podlhovastej tvári sa hodia širšie a kratšie náušnice rôznych geometrických tvarov.

 

Výborná cena

 

Vaše srdce si získa nadčasový dizajn a peňaženku zase skvelá cena. Jednu sadu kúpite už za 3 eurá. Môžete si tak urobiť radosť kedykoľvek budete chcieť, nielen pri nejakej spoločenskej udalosti. Jednoduché zapínanie, kvalitný materiál a prepracovanosť jednotlivých kúskov bižutérie do najmenších detailov z vás urobia skutočnú kráľovnú večera.

 

Viac bižutérie na ples...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia