Obľúbené postavičky Bořek Stavitel pre vášho malého nezbedníka

Detský animovaný seriál Bořek Stavitel, alebo inak nazývaný aj Staviteľ Bob pozná snáď každý chlapec. Získal si celé generácie, pričom rozžiari očká nielen tým najmenším, ale často aj dospelým mužom, ktorí si takto zaspomínajú so svojim drobcom na svoje detstvo. Okrem rozprávky v televízii však učarujú vášmu malému nezbedníkovi aj postavičky obľúbeného hrdinu, autíčka či iné drobnosti, ktoré ku Bořekovi Staviteľovi rozhodne patria. Výber tých najlepších vám predstavíme v nasledujúcich riadkoch.

 

Vybrali sme pre vás tipy na hračky s tematikou Bořek Stavitel:

$6.50
hodnotenie: 4.0
 
 

Pozri

 

 

 
$5.05 - 7.21
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$6.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$6.50
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$1.85
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.49
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Autá Bořek Stavitel

Traktor Sumsy, žeriav Benny a Lofty s navijákom – tri neodmysliteľné postavičky, bez ktorých by sme si vedeli Boba staviteľa predstaviť iba ťažko. Tak ako nesmú chýbať v animovanom seriály nezaobíde sa bez nich ani garáž vášho malého staviteľa. Nemusíte mať obavy, vďaka svojim malým rozmerom nezaberú celu izbu a nezruinujú ani vašu peňaženku. Každého z kamarátov nájdete aj na aliexpresse už od 6,50 € za kus. V prípade, že máte záujem zbierku Bob Staviteľ autíčok rozšíriť o ďalšie modely, v ponuke nájdete aj červený nákladiak či veselý žltý domiešavač, ktoré môžu byť napríklad skvelým vianočným darčekom.

 

Postavičky

Autá samozrejme majú svoje čaro, avšak v izbe každého fanúšika Boba Staviteľa nesmie chýbať samotná jeho plyšová postavička. Vďaka nej budú vášho drobca sprevádzať dobrodružstvá Boba staviteľa  nielen v telke, ale aj počas spánku. Okrem primeranej veľkosti 20 cm a autentického dizajnu oceníte i na dotyk príjemný materiál – bavlnu a skvelú cenu, iba 6,99 €.  Na hranie sa však hodia skôr pevné postavičky z odolného PVC materiálu. Tie prežijú nielen adrenalínové prelety izbou, ale aj následné  tvrdé pristátia. Okrem samotného Boba sú na aliexpresse aj ďalší jeho kamaráti, z ktorých si môžete poskladať skvelú sadu.

 

Nálepky

Za pozornosť tiež stoja nálepky Bořeka Stavitela, ktoré budú skvelou ozdobou plastových boxov s hračkami, skatebordu, bicykla, školskej tašky alebo šatníkovej skrine. Nálepky sú podobne ako vyššie spomínané postavičky vyrobené z pevného PVC materiálu, vzhľadom k tomu sa nemusíte báť, že sa po krátkom čase odlepia. Navyše, ich aplikácia je úplne jednoduchá. Stačí povrch predmetu, na ktorý ju chcete nalepiť dôkladne očistiť, odmastiť a následne nálepku jemne pritlačiť na určené miesto. Vybrať si môžete z rôznych motívov a alternatív, cena jedného balenia je 1,49 €.

 

Viac produktov Bořek Stavitel...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia