Čističe do domácnosti – robotické vysávače, sprejové mopy a vákuové čističe do každej domácnosti

Vyčistiť celú domácnosť dá niekedy poriadne zabrať. Obzvlášť, ak máte doma štvornohého chlpáča, na ktorého chlpy klasická metla ani zďaleka nestačí. V takomto prípade vám môže pomôcť niektorý zo šikovných domácich čističov z aliexpressu. Sprejové mopy, robotické vysávače, či ručný vákuový čistič si poradia nielen s chlpmi, ale aj omrvinkami na ťažko dostupných miestach. Navyše ušetríte množstvo času, energie a v konečnom dôsledku aj financií.

 

Prinášame vám výber tých najlepších mopov na podlahu za výborné ceny:

$11.81 - 18.69
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$16.76 - 28.38
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$8.36
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$18.57 - 23.79
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

 

 
$144.99
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
$21.11
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Robotický vysávač s LCD displejom

Záujem o upratovanie nielen zo strany žien, ale aj mužov za posledné roky výrazne vzrástol. Dopomohli k tomu najmä moderné, robotické vysávače, ktoré sa stali neodmysliteľnou súčasťou mnohých domácnosti. Kým však kedysi boli k dispozícii od niekoľko stoviek, až tisícok eur, dnes  už sú oveľa dostupnejšie. Na aliexpresse si môžete takýto vysávač zakúpiť už od 144 €​. Vrátane špeciálnej UV lampy ničiacej všetky baktérie a roztoče, disponujú aj dvoma postrannými štetinami a jednou vnútornou špirálou s menšími štetinkami. K lepšiemu komfortu z používania prispieva aj diaľkový ovládač, LCD displej a dostatočne dlhá výdrž batérie, až 90 minút. Vysávač je vhodný na umývanie drevených, laminátových a plávajúcich podláh.

 

Šikovný vysávač už od 18,57 €

Ak bývate na byte, prípadne potrebujete dôkladne povysávať iba malý priestor do 130 metrov, bude vám stačiť menší a lacnejší model s dvoma postrannými otočnými štetinkami. V prednej časti disponuje mäkkou časťou, ktorá zabráni poškodeniu nábytku. Výbornou pomôckou sú aj špeciálne snímače v dolnej časti vysávača, ktoré sú schopné identifikovať prekážku a následne sa jej vyhnúť. Batéria vysávača vydrží približne 2 hodiny a dobíja sa prostredníctvom pripojenia USB konektoru k PC, alebo notebooku. Vzhľadom na svoju pevnú konštrukciu je vysávač určený na rôzne typy podláh, od dlažby, parkiet, koberca, až po plávajúcu podlahu.

 

Sprejový mop na plávajúcu podlahu

Dobrým pomocníkom pri umývaní je aj sprejový mop s pevnou, rotačnou rúčkou z ABS plastu a hliníka. Vrátane 500 ml nádobky na vodu disponuje aj mäkkým poťahom s tisíckami mikrofibríl, ktoré dokonale absorbujú prebytočnú vlhkosť. Sprejový mop je teda vhodný nielen na dlažbu, ale aj citlivejšie povrchy, napríklad plávajúce podlahy. Veľmi podobný a taktiež obľúbený je aj Xiaomi sprejový mop vhodný tak na čistenie podláh, ako aj tapiet na stenách. K dispozícií je už od 28 €.

 

Ručný mini vysávač

S omrvinkami na stole, alebo v klávesnici si výborne poradí ručný vákuový vysávač. Vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti vám padne do ruky ako uliaty. Po zaplnení zbernej nádoby ho stačí jednoducho otočiť, vysypať neporiadok a môžete znovu vysávať. Na výber máte z dvoch farieb, klasickej čiernej a zelenej za výhodnú cenu iba 8,36 €.

 

Viac čističov do domácnosti...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia