Osviežte svoj šatník štýlovými bundičkami z aliexpressu

Kým poobedie zvyčajne patrí slnečným lúčom, večer na scénu prichádza osviežujúci jemný vetrík. V niektorých prípadoch dokáže poriadne prekvapiť, a to nielen ručičkou na teplomere, ale i váš šatník. Tam by nemala chýbať štýlová letná bundička, ktorá je na takéto situácie ako stvorená. Nielenže vás v prípade potreby zahreje, ba čo viac výborne doplní každodenný outfit.

 

Pozrite si, aké sú hity tohtoročnej sezóny: 

$8.29
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$13.79
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$17.55
hodnotenie: 4.1
 
 

Pozri

 

 

$6.26 - 7.46 
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

 

 
$11.86 - 13.86 
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$13.35 - 17.19
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

Moderné a pohodlné letné bundičky za primerané ceny ponúka množstvo kamenných predajní, ale i internetových obchodov. Množstvom tovaru a cenami však jednoznačne dominuje aliexpress. Vybrať si môžete tak z tenkých, farebných bundičiek, ako aj  letných dámskych sák, či búnd na chladnejšie leto.

 

Letné bundičky

Na večerné prechádzky mestom s priateľmi sa výborne hodí krátka kvetovaná bundička po pás. Okrem výrazných, pestrofarebných kvetov, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad, oceníte i pohodlný a tenký materiál. Mäkká bavlna má výborné termoregulačné schopnosti a polyester sa zas môže pochváliť elasticitou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Kvetovaná bundička je k dispozícii v širokej škále veľkostí od S až po 5XL, čo poteší najmä moletky, ktoré môžu byť tiež štýlové a IN.

 

Športová bunda

Milovníčky športového oblečenia osloví letná športová bunda s kapucňou, ktorá je vhodná aj do chladnejšieho počasia. Svojich priaznivcov si získa nielen skvelou cenou – 13,79 €, ale i jedinečnou kombináciou pestrofarebných kvetov na rukávoch a jednofarebného prevedenia v prednej časti. Podobne ako predchádzajúce bundy, aj táto je k dispozícii vo väčších veľkostiach aj pre moletky.

 

Elegantný kabát

Dámam, hľadajúcim skôr elegantnejšie modely na pracovné stretnutia odporúčame dlhší, jednofarebný kabát po kolená. Už na prvý pohľad pôsobí veľmi luxusne, za čo vďačíme najmä jemnému zamatu z ktorého je vyrobený. Oku však ulahodia aj ďalšie detaily, ako elegantné vrecká, či dominantné gombíky. Kabátik si môžete zakúpiť v modrej, horčicovej, čiernej, červenej, alebo šedej farbe len za 17,55 €.

 

Kožené bundy

K oblečeniu do dažďa nepochybne patrí kožená bunda. Tá je taktiež k dispozícii aj vo väčších veľkostiach – S až 4XL. Vrátane vreciek na zapínanie oceníte i praktický a dizajnový zips na rukávoch. Čo sa týka materiálu, bundička je vyrobená z lesklej koženky, ktorá je na prvý pohľad úplne identická s pravou kožou. Zakúpiť si ju môžete v čiernej, alebo bordovej farbe, pričom obidve farby sa výborne dajú skombinovať  s akýmkoľvek outfitom. Poteší i nízka cena – už od 11,86 €.

 

Viac letných bundičiek...

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia