Štýlové, elegantné, ľahké, presne také sú dámske letné klobúky z aliexpressu

Slnečné lúče vedia nielen potešiť, ale aj potrápiť. A to najmä vtedy keď sú poriadne ostré a neustále atakujú náš zrak. V takom prípade môžu byť dobrou ochranou nielen slnečné okuliare, ale aj dámsky letný klobúk, ktorým vám bude príjemne tieniť a zároveň aj chrániť pred možným úpalom. Navyše patrí aj k štýlovým módnym doplnkom vhodným na prechádzku po pláži, alebo len tak do mesta.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko TOP letných modelov: 

$4.80 - 6.48
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$7.85 - 8.57
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$5.60 - 6.08
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$6.20
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$7.05 - 7.41
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$6.41
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Dámske klobúky s menšou strieškou

Širokú ponuku dámskych klobúkov na leto nájdete tak v kamenných predajniach, ako aj na aliexpresse, ktorý je známy nielen tými najmodernejšími kúskami, ale i dobrými cenami. Tieto atribúty rozhodne potvrdzuje dámsky slamený klobúk lemovaný jemnou, čiernou mašľou. Hodí sa predovšetkým ženám menšieho vzrastu keďže disponuje kratšou strieškou vďaka ktorej nebudete v klobúku pôsobiť stratene. Pri jeho kúpe máte na výber z rôznych farebných prevedení od klasickej telovej, až po výraznejšiu ružovú. Veľmi podobný a lacný, iba za 6,41 je aj slamený klobúk so šnúrkovým lemovaním, bielymi ozdobami a pôsobivou ružičkou v zadnej časti klobúka.

 

Dámske klobúky na pláž

Pre vyššie dámy s nesúmernou tvárou sú ideálne mohutnejšie slamené klobúky s veľkou a vlnitou strieškou. Práve tá poskytuje dokonalý úkryt pred nepríjemným slnečným žiarením. Z týchto modelov jednoznačne vyniká pôvabný klobúk s čiernym lemovaním a originálnym nápisom: ,,Nerušiť“ . K dispozícií je podobne ako predchádzajúce modely vo viacerých farbách za 7,85 €. Unikátnym dizajnom sa môže pochváliť i čiernobiely pruhovaný klobúk lemovaný elegantnou mašľou. Skombinovať ho teda môžete nielen s plavkami, ale aj s džínsami, či šatami, hodí sa jednoducho takmer ku všetkému.

 

Dámske klobúky bez korpusu

Špecifickou kategóriou sú klobúky bez korpusu, teda len so strieškou, ktoré však tiež majú svoje čaro. vzdušné, dajú sa jednoducho stočiť do klbka, nezaberú teda veľa miesta v kabelke a navyše výborne kombinovateľné. Či už siahnete po väčšom slamenom klobúku, alebo naopak uprednostníte niečo decentnejšie, je len na vás. Pri jednotlivých modeloch si však nezabudnite pozrieť jeho rozmery, vďaka ktorým sa uistite, či klobúk, ktorý ste si vybrali vám dokonale sadne.

 

Viac letných klobúkov...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia