Štýlové dámske plavky za skvelé ceny ktoré si jednoducho zamilujete

Podobne ako minulý rok, aj teraz vám prinášame niekoľko najnovších letných trendov, ktoré rozhodne nesmú vo vašom šatníku chýbať. Jednou z množstva takýchto vecí sú aj dámske plavky, ktorých nikdy nie je dosť. Využijete ich nielen pri bazéne či na kúpalisku, ale aj pri opaľovaní v záhrade, či niekde na chate, vhodná príležitosť sa vždy nájde. Tak nestrácajte čas a vyberajte, zásoby sa míňajú.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko nadčasových dámskych plaviek z aliexpressu:

Dámske plavky s odnímateľnými ramienkami 
$10.52
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske bikiny v rôznych veľkostiach, od S po XXL
$10.85
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Sexi dámske plavky s    Push-Up efektom 
$11.66
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

ZAFUL dámske bikiny v rôznych farbách
$9.11
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske plavky na zaväzovanie 
$10.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske plavky s čipkovanými vzormi
$6.95
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Dámske plavky s ramienkami

Pre tie z vás, ktoré máte radi istotu tak na súši, ako aj vo vode sú ideálne dámske plavky, ktoré disponujú vrchnou časťou s ramienkami. Počas plávania, alebo iných činností sa tak nemusíte báť, že sa vám plavky rozopnú, alebo uvoľnia. K dispozícií sú vo viacerých prevedeniach od klasických jednofarebných, až po unikátne čipkované. Tie však zaujmú nielen krásnym čipkovaným vzorom, ktorý dotvára spodný aj vrchný diel, ale aj push-up vypchávkami, ktoré pozdvihnú a vyformujú vaše prsia. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí a farieb, od modrej, až po čiernu, či béžovú, ktorá bude v harmónií s vašou opálenou pokožkou.

 

Dámske plavky bez ramienok

Odvážnejšie dámy si taktiež nájdu v ponuke to svoje. Dámske bikiny s atraktívnym a zvodným vrchným dielom bez ramienok pritiahnu pozornosť nejedného muža. Do tejto kategórie nepochybne patria aj bikiny s výrazným pásikavým vzorom, ktorý v kombinácií sexi úzkym spodným dielom ocenia najmä štíhle slečny s vypracovaným zadkom. Pre ženy s tzv. hruškovým tvarom postavy sú ideálne skôr bikiny so spodným dielom bez výrazného vykrojenia doplneným o originálny vrchný diel s možnosťou pripnúť tenké ramienka.

 

Výborná kvalita a cena

Hlavným benefitom ponúkaných plaviek nie je však len ich nadčasový dizajn, ale hlavne kvalitný materiál. Väčšina modelov je vyrobená z polyesteru, ktorý je známy vysokou odolnosťou a pružnosťou. Nemusíte sa teda báť že po kontakte s chemickými prípravkami a ostrými slnečnými lúčmi plavky stratia svoju farbu, či tvar. Vrátane materiálu vás potešia aj svojou nízkou cenou, ktorá začína už od 6,95 €.

 

Viac dámskych plaviek...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia