Buďte trendy za každých okolností v unikátnej dámskej šiltovke z aliexpressu

O chvíľku sú tu letné prázdniny, najvyšší čas zrelaxovať a načerpať nové sily. Či už to bude doma v bazéne, alebo na dovolenke pri mori nezabudnite na povinnú výbavu a ku opaľovaciemu krému, plavkám a okuliarom nezabudnite pribaliť aj trendy šiltovku. Tá vás nielen okrášli a prepne do režimu inkognito, ale aj ochráni pred nepríjemným úpalom. Ak teda nechcete stráviť zvyšok dovolenky s bolesťami hlavy, skočte na aliexpress, kde nájdete najnovšie modely tohto leta.

 

Prinášame vám tie najväčšie letné vychytávky:

Dierkovaná dámska šiltovka v rôznych farbách
$4.99 - 5.69
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Unisex šiltovka s potlačou za skvelú cenu 
$3.51 - 4.46 
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Dámska šiltovka s originálnym šiltom 
$2.62 - 2.89 
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

Baseball šiltovka z mäkkej bavlny  
$4.43 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
VORON dámska športová šiltovka 
$4.48
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Dámska šiltovka v rôznych farbách 
$3.20
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Prevzdušnené dámske šiltovky

Ako sme už spomínali, na výber máte množstvo druhov šiltoviek spomedzi, ktorých určite vyniká dierkovaná dámska šiltovka vyrobená z mäkkej, na dotyk príjemnej bavlny. K dispozícií je v širokej palete farieb, od klasických farieb, čiernej, modrej, ružovej, až po zlatú, či striebornú zdobenú jemnými trblietkami  a zapínaním na suchý zips. Veľmi podobná, avšak o niečo kreatívnejšia je pestrofarebná šiltovka s výrazným kvetovaným vzorom, ktorá môže byť vaša iba za 2,87 €.

 

Šiltovky s nápaditým dizajnom a potlačou

Vašu pozornosť určite upúta aj šiltovka s unikátne zdobeným šiltom v podobe troch strieborných náušníc. Vrátane kvalitného materiálu oceníte aj precízne všité obrázky, ktoré zdobia prednú časť šiltovky. Vďaka strihu a farebnému prevedeniu je táto šiltovka vhodná tak pre ženy, ako aj pre mužov. Do kategórie crazy šiltoviek s rôznymi nápismi nepochybne patria aj ďalšie modely, napríklad šiltovka s nápisom ,,Queen,,  čo v preklade znamená kráľovná, alebo s dizajnom a uškami obľúbeného rozprávkového hrdinu Mickey Mouse.

 

Dámske šiltovky s rovným šiltom

Originálne a zároveň trendy sú aj šiltovky s rovným šiltom, ktoré v súčasnosti preferujú najmä mladí teenageri. Ak teda inklinujete k takémuto štýlu, alebo máte doma neposednú puberťáčku, darček v podobne kvalitnej, bavlnenej šiltovky so štýlovým nápisom ju rozhodne poteší. Podobne ako predchádzajúce modely dámskych šiltoviek aj tieto sú k dispozícií vo viacerých farbách a za super cenu už od 4,75 €.  

 

Viac dámskych šiltoviek...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia