Potešte maminu niektorým z originálnych darčekov ku Dňu matiek

Veľká noc je za nami a ďalší pekný, takmer letný sviatok pred nami. Druhá májová nedeľa už od pradávna patrí všetkým mamám. Nezáleží na tom koľko máte rokov, či máte svoju vlastnú rodinu, alebo ste slobodní, nikdy netreba zabudnúť na tú, ktorá pre vás spravila v živote najviac, na svoju mamu. Deň matiek je teda ideálnym dňom kedy jej môžete prejaviť svoju vďačnosť nielen slovami, ale aj pekným darčekom.

 

Prinášame vám zopár tipov na jedinečný darček pre mamu:

Elegantný prívesok v tvare srdiečka s retiazkou  
$0.50
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Retiazka s prstienkom pre mamu a otca 
$0.87
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
Sada voňavých mydielok v rôznych farbách
$5.42
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Strieborný prívesok s retiazkou 
$3.91
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Zlatý set príveskov pre mamu a dcéru 
$2.45
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
Náramok pre mamu v rôznych farbách 
$2.97
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Elegantné prívesky s rôznymi motívmi

Pestré tulipány, ruže, či voňavé lúčne kvety nepochybne patria medzi krásne, avšak klasické darčeky. Nebojte sa k nim pridať ešte niečo originálne, pamätné. Dokonca to nemusí byť ani drahé, na aliexpresse nájdete množstvo lacných darčekov ku Dňu matiek. Jedným z nich môže byť napríklad aj prívesok s retiazkou na ktorom je nápis mama v kombinácií s  jemnou trblietavou dekoráciou. Kúpiť si ho môžete v striebornom prevedení a za vynikajúcu cenu 0,50 € . Pekný darček pre maminu je i prívesok v tvare srdiečka s retiazkou a abstraktným vyobrazením vzťahu mamy a dcéry. Podobne ako predchádzajúci prívesok aj tento máte k dispozícií v striebornej farbe.

 

Prívesky s retiazkou pre oboch rodičov

Veľmi obľúbený je aj set pozostávajúci z retiazky a dvoch príveskov v tvare puzzlí. Vrátane skvelej ceny však zaujme najmä svojim jedinečným dizajnom. Jedna puzzla nesie nápis dcéra a druhá zas mama, pričom keď oba dieliky spojíte, dokonale do seba zapadnú. Na viac jednotlivé prívesky a retiazky sú v zlatej farbe, vďaka čomu nepôsobia ako lacná bižutéria, ale elegantne a luxusne. Za pozornosť stojí aj retiazka s prstienkom, ktorá je ideálnym darčekom pre rodičov keďže je v ponuke v dvoch variantoch s nápisom pre mamu, i  pre otca. Obe retiazky s prstienkom sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a za výbornú cenu len 0,87 € za kus.

 

Set voňavých mydiel

Darček ku Dňu matiek však nemusí byť len bižutéria. Vašej mamine sa určite bude páčiť aj sada voňavých mydielok, ktoré sú v tvare malých ružičiek. Veľkou výhodou je vrátane dizajnu najmä ich univerzálne využitie, môžu byť tak peknou dekoráciou v kúpeľni, ako i jedinečným mydlom pri umývaní rúk. Obsahujú množstvo látok vrátane glycerolu vďaka čomu ničia baktérie a hydratujú pokožku. Ružičky v jednotlivých sadách sú tieňované a k  dispozícií vo viacerých farbách, od modrej, červenej až po fialovú.

 

Vankúšiky s jedinečným dizajnom

 Z množstva darčekov nám nedajú nespomenúť mäkké bavlnené vankúše s nápismi pre najlepšiu maminu, ktoré si môžete zakúpiť len za 2,98 €. Či už sa rozhodnete pre lacnejšiu bižutériu, alebo sadu voňavých mydielok je len na vás. Najdôležitejšie je si v tento deň spomenúť na svoju maminu, poďakovať jej a vážiť si ju. A ešte ak k tomu pridáte malý, originálny darček, ktorý nemusí mať vôbec veľkú hodnotu a ani neviete ako mamu potešíte.

 

Viac darčekov ku Dňu matiek...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia