Prázdniny sa blížia. Už viete čím odmeníte vášho školáka za vysvedčenie?

Posledný deň školského roka majú mnohí školáci dôvod na radosť. Nielenže sa začínajú dlhé, dvojmesačné prázdniny plné zábavy a šantenia, ba čo viac, dostanú za svoje celoročné snaženie aj vysvedčenie. Kým niektorých známky veľmi nepotešia, iní si zas za svoj výborný prospech zaslúžia odmenu. Ak teda máte doma školáka, ktorý nosí domov samé dobré známky, oceňte ho originálnym darčekom. Ten nemusí byť vôbec drahý, na aliexpresse nájdete nielen pekné, ale predovšetkým lacné darčeky.

 

Prinášame Vám výber 6 darčekov, ktoré potešia vášho šikovného školáka:

$2.75 - 3.06 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.35 - 1.59
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$5.69 - 17.96
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$7.04
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$12.81
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$1.83 - 4.07
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Plyšové hračky 

Menším prváčikom, ktorí dostali svoje prvé vysvedčenie, zaiste vyčaria úsmev na tvári malé, plyšové zvieratká zo známych animovaných rozprávok medzi ktorými nájdete aj obľúbeného Pikatchu. Váš malý nezbedník sa s nimi môže nielen hrať, ale na nich aj spávať. Vzhľadom na svoju veľkosť – 20 cm budú výborným a hravým doplnkom klasického vankúša.

 

Hovoriace postavičky 

Ak by sa vám zdala klasická plyšová hračka príliš nudná, rozhodne si pozrite hovoriacich a spievajúcich škrečkov. Fungujú na batérie a stlačením bruška začnú spievať a rozprávať. Navyše sú vyrobení z mäkkej, veľmi jemnej a príjemnej bavlny, vďaka ktorej sa dieťa ku škrečkovi rado pritúli pri každej príležitosti. Na výber máte z dvoch farebných variant, hnedej a šedej iba za 8,32 €. Veľmi podobní sú aj jednorožci, ktorí  rozžiaria očká najmä dievčatám. Taktiež sú vyrobení z bavlny a po stlačení hrajú veselú melódiu. Vzhľadom na dlhý chvostík ich môže vaša princezná zobrať na prechádzku, či malý výlet. Zakúpiť si ich môžete v rôznych farbách už od 13,73 €.

 

Doplnky do domčeka pre bábiky 

Pri hračkách pre dievčatá ešte zostávame. Malé postavičky, skrinky, či ďalšie vybavenie do domu pre bábiky poteší snáď každú princeznú, ktorá si zariaďuje svoj prvý palác. Okrem klasického príslušenstva do kuchyne v mini prevedení si môžete vybrať i bicykel, poličku na topánky, či samotné topánky. Všetky ponúkané doplnky sú vyrobené z pevného PVC materiálu a vhodné pre deti od 3 rokov. Čo sa týka ceny, tá závisí na konkrétnej sade, avšak väčšina vecí sa pohybuje v rozmedzí 2 až 4 €.

 

Originálne kryty na mobil

Pre staršie deti bude výbornou odmenou zábavný obal na mobil s veselými 3D motívmi pandy, či jednorožcov. Tie sú vhodné na mobilný telefón značky Xiaomi Redmi 6A. Z ponuky krytov na mobilné telefóny je originálny i kryt na iPhone s vyobrazením zajaca v modrom prevedení pre chlapcov a prasiatka v ružovom zas pre dievčatá. Vrátane dizajnu však oceníte i materiál – pružný, tenký silikón a výbornú cenu iba 1,27 €.

 

Viac darčekov pre školákov...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia