Vyzdobte svoj dom farbami jesene

Plné košíky z plodov záhrad, popadané pestrofarebné lístie či jemný vetrík sú neklamnými znakmi, že je tu jeseň. Podobne ako sa postupne mení príroda a poodhaľujú konáriky stromov prechádza zmenami dekorácii aj náš príbytok.  Ak nemáte zrovna po ruke gaštany, plody duba, alebo vyschnuté makovičky, nevadí. Pekné jesenné a najmä lacné dekorácie nájdete aj na aliexpresse, tak poďme sa spoločne na ne pozrieť.

 

Pozrite si náš výber trendy bytových dekorácií:

$2.58
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.33
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$0.99 - 1.64
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

 

$1.66
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.79
hodnotenie: 4.8
 

Pozri

 

 

 
$2.98
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Dekorácie do vázy 

Na kuchynský, prípadne jedálenský stôl sa výborne hodí imitácia 30 kusov červených jabĺčok, ktoré sa dajú krásne naaranžovať či už do malého pleteného košíčka, pohára, alebo jednoducho popichať do polystyrénu a vytvarovať tak pestrú jesennú kytičku. Za pozornosť rozhodne stoja aj umelé konáriky falošnej vŕby, ktoré v kombinácii s pestrými chryzantémami navodia tú pravú jesennú atmosféru. Navyše ich môžete využiť nielen ako jesennú dekoráciu, ale i veľkonočnú. Dokonca, s trochou fantázie a kreativity sa umelé vŕby využívajú aj ako výzdoba na svadbe. S prihliadnutím na farby vášho interiéru si ich môžete zakúpiť v zelenej, šedej a bielej variante, iba za cenu 2,98 € kus.

 

Jesenné žalude 

Aká by to bola jesenná výzdoba bez žaluďov, ktoré majú nespočetné množstvo využití. V prípade, že nemáte veľmi čas môžete ich len pekne poukladať na poličku nad krbom alebo nasypať do nádobky a položiť na stôl. Ak vás však baví handmade tvorba, nebojte sa ich skombinovať s ďalšími ozdobami  napríklad pri tvorení jesenného venčeka na dvere. Domov k vám prídu v 30 ks. balení za 1,33 €.

 

Pôsobivé kvety 

Špecifickou kategóriou jesenných ozdôb sú umelé kvietky. Na aliexpresse máte na výber z viacerých variantov. Moderné a veľmi jemné sú gerbery vhodné tak na výzdobu do interiéru, ako aj na venček do exteriéru. Tých z vás, ktorí preferujete skôr jednofarebné kvety určite oslovia snehobiele ruže. Svoje využitie nájdu nielen v svadobnej sále, ale napríklad aj vo vašej spálni, kde si ich máte možnosť naaranžovať do krásnej bielej kytičky. K dispozícii sú v 30 kusovom balení už od 1,79 €.

 

Viac dekorácií na výzdobu...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia