Potešte svoje dieťa tričkom s motívom obľúbeného rozprávkového hrdinu

Každé dieťa rýchlo rastie, o tom by nám určite porozprával nejeden rodič. Jeden mesiac vyrastie z topánočiek, druhý zase z nohavíc či jeho obľúbeného trička. O to ťažšie sa ho vzdáva, ak je na ňom motív Máši či zázračného supermana. Tieto a množstvo ďalších pekných detských tričiek nájdete aj na aliexpresse. Nemusíte unavovať dieťa chodením po nákupnom centre, ale stačí sadnúť k počítaču a objednávať. Ceny a motívy sú naozaj lákavé.

Vybrali sme pre vás pár obľúbených detských tričiek: 

Mimoni tričko s krátkym rukávom 
$4.85
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Detské tričko s krátkym rukávom pre chlapcov aj dievčatá
$2.06 - 2.74
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Letné tričko s motívom Mimonov 
$7.51
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Detská mikina zo 100% bavlny 
$4.46 - 6.55
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Detské tričko s dlhým rukávom
$2.05 - 3.24
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Krátke tričko s motívom tatka šmolka
$4.55 - 4.74 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Kvalitný materiál na prvom mieste

Ponuka je naozaj pestrá. Visieť očami bude na nej aj váš malý nezbedník, alebo nezbedníčka. V prvom rade však treba zdôrazniť, že väčšina ponúkaných tričiek je vyrobená zo 100% bavlny, ktorá vyniká najmä svojou jemnosťou schopnosťou nasávať pot. Vaše dieťa tak môže pokojne behať, šantiť bez toho, aby malo celé tričko mokré, prípadne ho škriabalo,  alebo omínalo. Veď koniec koncov pohodlie dieťaťa by malo byť pri výbere detského oblečenia na prvom mieste. Obzvlášť, ak hovoríme o detských tričkách, ktoré nosí celý deň.

 

Detské oblečenie do každého počasia

Pri výbere tričiek sa predovšetkým deti riadia podľa obľúbeného rozprávkového motívu. Na aliexpresse si ich pozornosť získajú Mimoni v smiešnych pózach. Zamávajú na vás nielen na tričkách s krátkym rukávom, ale usmievajú sa aj na mikinách, či tričkách s dlhým rukávom. Môžete teda dieťa zaobliecť Mimonmi na leto aj zimu. Veľmi pekné, obláčikovo modré sú aj šmolkove tričká s potlačou veľkého tatka Šmolka, alebo krásnej Šmolinky. Vašu malú princeznú zaujme Elza, ovečka Shaun, alebo včielka Mája.

 

Na svoje si prídu chlapci aj dievčatá

Detské tričká na aliexpresse sú vhodné na každú príležitosť. Do škôlky, alebo po dome sa hodia klasické tričká so spomínanými motívmi. Na slávnostnejšiu udalosť, napríklad rodinnú oslavu je ideálna polokošeľa pre chlapcov v pestrých, detských farbách. Dievčatá naopak môžu zažiariť v jemnom krajkovanom tričku, ktoré sa perfektne hodí k legínam.

 

Výborná cena

Všetky detské tričká sú k dispozícií v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Pri každom type trička nájdete aj veľkostnú tabuľku a návod, ako odmerať a vybrať správnu veľkosť. Cena ponúkaných detských tričiek začína už od 2,05 € . Lákavá cena, kvalitný materiál a obľúbený detský motív urobia radosť nielen vašim malým ratolestiam, ale aj vám. Veď kto by nechcel vidieť iskričky v očkách vášho drobca, keď má oblečené tričko jeho vysnívaného rozprávkového hrdinu.

 

Viac detských tričiek...

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia