Diagnostika pre váš automobil s množstvom funkcií už od 7 eur.

V súčasnej dobe je vlastniť automobil už štandardom v takmer každej rodine. Mnohí si už dokonca bez auta ani nevedia predstaviť svoj život. Dovezie vás relatívne rýchlo kamkoľvek chcete. Treba však zdôrazniť, že tak ako všetko aj automobil má svoje limity. Nemáme tým na mysli  len svietiacu nádrž, ale aj rôzne poruchy, ktoré sa objavujú s pribúdajúcimi kilometrami na tachometri. Takýmto a ďalším komplikáciám sa však môžete vyhnúť pravidelnou kontrolou prostredníctvom maličkej krabičky, ktorá je určená na diagnostiku porúch vášho automobilu.

 

Najlepšie diagnostické prístroje do vášho auta tu: 

Nástroj na diagnostiku auta s Wi-fi
$12.34
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Diagnostický prístroj do auta s Bluetooth
$2.50 - 4.74
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Univerzálne diagnostické zariadenie s LCD displejom
$26.03
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Diagnostické zariadenie s Bluetooth
$7.79
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Launch X431 Autodiagnostika 
$44.00
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Originálna ANCEL diagnostika do auta 
$36.94
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Návšteva autoservisu nie je vôbec lacná záležitosť, len identifikácia problému tzv. autodiagnostika vás môže stáť aj niekoľko desiatok eur. Ak  k tomu prirátate ešte náhradné diely a ich výmenu, suma sa môže vyšplhať oveľa vyššie. Ideálnym riešením pre každého vodiča či vodičku je diagnostický prístroj do automobilu. Na ali-expresse ich nájdete hneď niekoľko a to v rôznych veľkostiach a cenových kategóriách.   

 

Jednoduchá inštalácia

Hlavnou výhodou ponúkaných zariadení je ich kompatibilita s automobilmi vyrobenými už v roku 1996.  Stačí nájsť v automobile zásuvku OBD, ktorá sa nachádza niekde v blízkosti volantu, vložiť prístroj a spárovať ho s mobilným telefónom, alebo notebookom. Pri výbere vhodného prístroja by ste si však mali skontrolovať v akom operačnom systéme je schopný pracovať. Nie všetky diagnostické zariadenia akceptujú operačný systém iOS od spoločnosti Apple.

 

Diagnostický prístroj s vlastným displejom

Ako sme už vyššie spomínali rozdiel medzi jednotlivými diagnostickými prístrojmi môže byť aj vo vhodnom operačnom systéme. Z tohto pohľadu môže byť pre vás zaujímavou voľbou zariadenie s vlastným LCD displejom a softvérom. Oceníte najmä jednoduchú inštaláciu bez zbytočného párovania, sťahovania softvéru a nastavovania. Prostredníctvom troch tlačidiel zvolíte jazyk, primerané osvetlenie obrazovky a samozrejme určíte parametre diagnostiky.

 

Množstvo špecifických funkcií

Vzhľadom na všetky diagnostické prístroje treba poznamenať, že zaznamenanie porúch vášho auta nie je ani zďaleka všetko  čo dokážu. Disponujú  takými funkciami ako je napríklad schopnosť zaznamenať teplotu chladiacej kvapaliny, rýchlosť vozidla, hodnotu jeho zaťaženia, alebo teplotu nasávaného vzduchu či stav palivového systému.

 

Výborná cena

Hlavným benefitom zariadení určených na detekciu porúch auta je vrátane množstva funkcií aj cena. Túto šikovnú krabičku kúpite na ali-expresse už od 7 eur, čo nie je ani polovica ceny, ktorú by ste zaplatili v autoservise. Nenechávajte nič na náhodu  a pravidelne si kontrolujte stav vášho auta, ono sa vám za to určite časom odmení.

 

Viac vychytávok do auta...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia