Praktické doplnky do auta z AliExpressu

Auto je jedna z vecí, bez ktorej si mnohí z vás nevedia predstaviť život, obzvlášť ak každý deň musíte dochádzať do práce vzdialenej niekoľko kilometrov od vášho bydliska. Tak isto však výborne poslúži aj pri nákupoch, kedy odvezie nielen vás, ale i vaše ťažké tašky s nákupom. S prihliadnutím na jeho každodennú vyťaženosť mu prináleží aj adekvátna starostlivosť, ktorá spočíva v pravidelnom umývaní a servisovaní. V prípade, že chcete aby váš štvorkolesový kamarát zostal čo najdlhšie v dobrej kondícii pozrite si naše tipy na praktické doplnky do auta ktoré vám v tom pomôžu.

 

Pozrieť doplnky do auta na AliExpresse

 

Výber praktických doplnkov na auto, ktoré využijete:

16.19 - 19.79 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
1,79 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
0.89 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

0.98 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
1.18 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
0.78 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Plachta na zakrytie auta 

Chladné počasie, silný mráz a sneženie robí vrásky najmä vodičom, ktorí nemajú k dispozícii garáž a auto musia mať vonku. Kým ometanie snehu z auta sa dá ešte zvládnuť, so zamrznutými kľučkami a vybitou batériou je to už ťažšie. Práve takýmto situáciám vám pomôže predísť nepremokavá plachta na auto. Vrátane pevného materiálu oceníte tiež viaceré reflexné prvky na jednotlivých častiach plachty, vďaka čomu bude vaše auto dostatočne viditeľné aj v noci. Vybrať si môžete z viacerých veľkostí, od S až po XXL, v závislosti od typu auta.

 

Doplnky na zlepšenie viditeľnosti 

V daždivom počasí zas bude skvelou pomôckou vodotesná nálepka určená na spätné zrkadlá, ktorej úlohou je zlepšiť viditeľnosť vodiča a zabrániť zaroseniu zrkadiel. Aplikuje sa úplne jednoducho. Stačí dôkladne vyčistiť okno, odlepiť ochranný film, trošku navlhčiť vodou a jemne pritlačiť na uvedené miesto. Následne už iba odstránite vrchnú fóliu a hotovo. Nálepka je k dispozícii už od 1,79 € v dvoch tvarových variáciách.  Na zlepšenie viditeľnosti vodiča slúžia aj tabletky určené špeciálne na čistenie a odmastenie čelného skla. Dávajú sa do nádobky určenej na zmes do ostrekovačov.

 

Doplnky do interiéru 

V interiéry auta nájde využitie LED osvetlenie prístrojovej dosky v rôznych farebných prevedeniach. Funguje na princípe malého USB konektora, ktorého súčasťou je malá žiarovka s prenikavým svetlom. S vyčistením sedadiel si zas hravo poradí vysoko účinný sprej na čistenie, ktorý si na aliexpresse môžete zakúpiť už od 1,18 € za kus.

 

Pozrieť doplnky do auta na AliExpresse

 

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia