Sadnite si na bicykel so štýlovými doplnkami na cyklistiku z aliexpresu

Najväčšia cyklistická udalosť roka sa blíži a s ňou pochopiteľne vzrastá záujem o tento šport. Cesty sú tak plné rekreačných cyklistov, ktorí však častokrát zabúdajú na dôležité príslušenstvo patriace k cyklistike, najmä na prilbu. Dobre sediaca prilba, rukavice a osvetlenie vám zabezpečia ochranu v prípade pádu, alebo dopravnej nehody.

 

Lacné doplnky na cyklistiku, neváhajte a vyberajte:

GUB Cyklistická prilba s okuliarmi 
$27.21 - 31.92
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Lacná cyklistická pribla  
$12.87
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
 
Unisex cyklistické okuliare 
$1.45
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Pohodlné cyklistické rukavice 
$3.18
 
hodnotenie: 4.8
 
 

 

Pozri

 

 

 
Pánska cyklistická šatka na hlavu
$1.97  
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Unisex šatka na krk
 
$0.90
 
hodnotenie: 4.8
 
 
 

Pozri

 

 

Bohatá ponuka

 

V súčasnosti o rôzne cyklistické príslušenstvo nie je nikde núdza . Široký výber lacných doplnkov na cyklistiku nájdete aj na aliexprese -  prilby, svetielka, chrániče, rukavice, šatky a iné.  Spomedzi všetkých ponúkaných vecí je však najdôležitejšia cyklistická prilba. Jej tvar, veľkosť a materiál závisí najmä od jej využitia.

 

Cestné cyklistické prilby

 

Ak teda patríte medzi začiatočníkov v bicyklovaní  a jazdíte väčšinou na cestách, postačí vám klasická, ľahká prilba vhodná na cestnú cyklistiku. Vaše predsudky z nosenia prilby odbúra jej nezvyčajný dizajnváha, nebudete ani vedieť, že ju máte na hlave. Na pevné upevnenie slúži koliesko v zadnej časti prilby a zapínanie pod bradou.  Môžete si ju teda nastaviť zo všetkých strán tak, aby vám nebola voľná a zároveň ani príliš tesná.  Počas jazdy tiež oceníte sieťky pokrývajúce diery v prilbe, ktoré slúžia nie len na vetranie, ale aj zabraňujú prenikaniu hmyzu do vnútra prilby.  

 

Horské cyklistické prilby

 

V ponuke si nájdu svoje aj horskí cyklisti pre ktorých sú vhodné prilby z pevnejšieho materiálu pokrývajúce celú hlavu. V prípade pádu sú tak odolnejšie ochránia čelo aj spánky. Taktiež si ich môžete nastaviť podľa veľkosti a tvaru vašej hlavy. Niektoré dokonca obsahujú aj špeciálne uchytenie na okuliare, ktoré sú súčasťou balenia.

 

Cyklistické šatky

 

Čo sa týka iných doplnkov, pre cyklistov počas jazdy vám poslúži aj šatka na hlavu z príjemného materiálu. Dokonale absorbuje pot a vďaka svojej ľahkosti a jemnosti je vhodná pod každú prilbu. V prípade zlého počasia určite oceníte aj šatku na krk, ktorá vás príjemne zohreje. Na viac ju využijete nielen počas bicyklovania, ale napríklad aj na turistike.

 

Cyklistické rukavice a okuliare

 

Bicyklovaním si namáhate tak nohy, ako aj ruky. Počas dlhšej trasy vás môžu z tvrdých riadidiel bolieť, nezabudnite teda ani na rukavice. Vďaka mäkkej a vzdušnej výstuži sa v nich budete počas jazdy cítiť príjemne a predídete nepríjemným otlakom. V boji s nepríjemnými muškami oceníte aj špeciálne okuliare z tvrdeného skla odolného voči poškriabaniu. Vo väčšine prípadov sú súčasťou prilby, no v prípade, že vám nevyhovujú, kúpite ich aj samostatne v rôznych farebných prevedeniach už za 1,45 €.

 

 

Viac doplnkov na cyklistiku...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia