Doplnky pre elektrokolobežky : Praktické a cenovo dostupné

Vzhľadom na svoje malé, kompaktné rozmery sa elektrokolobežky stávajú populárnym presúvadlom tak medzi mladšou, ale i staršou generáciou. Dajú sa jednoducho zložiť do tašky a v prípade potreby kedykoľvek rozložiť. Navyše, novšie modely disponujú aj dlhšou výdržou baterky a väčším výkonom, vďaka čomu sú vhodné aj na výlet do prírody. V prípade, že i vy patríte do klubu moderných kolobežkárkov niekoľko praktických doplnkov sa vám rozhodne zíde. Ste zvedaví akých? Tak čítajte ďalej a dozviete sa viac.

 

Doplnky ku elektrokolobežkám, ktoré vám rozhodne nesmú chýbať:

$2.39
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$12.78 - 15.62
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$16.72
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

$6.52
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$8.50
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$7.32
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Držiak na tašku a kolobežku

Praktickou pomôckou, ktorú využijete najmä ak chodíte na kolobežke do fitka alebo práce je ľahký, hliníkový držiak. Slúži na zavesenie cestovnej tašky, prípadne ruksaka do hmotnosti 5 kg. Vzhľadom na materiál pevne drží, ba čo viac nehrdzavie a jednoducho sa inštaluje. Balenie obsahuje hlavný háčik, základňu a sadu skrutiek. Pri prenášaní kolobežky oceníte klasický čierny nosič kolobežky s pevnou rukoväťou a prackami na suchý zips, s ktorými obopnete riadidlá po zložení kolobežky. Nosič je vhodný na kolobežky Xiaomi M365 a môžete si ho zakúpiť za 8,50 €.  

 

Zámok a praktické vrecko

Tým z vás, ktorí si nemôžete kolobežku zobrať so sebou do práce, ale nechávate ju vonku pred budovou, odporúčame siahnuť po pevnom zámku s oceľovými drôtmi. Môžete ho využiť nielen na zamkýnanie kolobežky, ale i bicykla. Na doklady či drobné náradie vám zas výborne poslúži vrecko na zapínanie s niekoľkými priečinkami. Prostredníctvom suchého zipsu si ho ľahko pripevnite okolo riadidiel tak, aby vám nezavadzalo. Vrecko je k dispozícii v klasickej čiernej farbe za 7,32 €.

 

Prehľadný displej a držadlá pre dieťa

Jednou z vychytávok medzi doplnkami na elektrokolobežky je elektrický displej ukazujúci vašu aktuálnu rýchlosť. Vrátane praktickej stránky je aj veľmi pekným dizajnovým doplnkom najmä v noci, kedy jednotlivé čísla krásne svietia. Podobne ako väčšina doplnkov i tento je kompatibilný s kolobežkami Xiaomi. Ak občas preveziete na kolobežke aj vášho malého nezbedníka, alebo nezbedníčku, myslite na bezpečnosť a pripevnite si na riadidlo špeciálne svietiace držadlá pre deti. Tie sú k dispozícii v čiernej, alebo červenej farbe so zabudovanými svetlami, alebo bez nich už od 15,62 €.

 

Viac doplnkov ku elektrokolobežkám...

   

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia