Edukatívne hračky a Montessori hračky pre deti

 

Hračky Montessori sa tešia veľkej popularite. Spájajú v sebe hranie a učenie, takže posúvajú deti vpred. Hravo s nimi naučíte deti farby, čísla, tvary alebo protiklady. Edukatívne hračky sú najčastejšie z dreva. Zakúpiť ich môžete aj na AliExpresse, a budete skutočne prekvapení, koľko typov hračiek na rozvoj či motoriku tu nájdete, a aké dobré ceny budú mať.

 

 

Pozrieť edukatívne a Montessori hračky na AliExpresse

 

 

Naše tipy na najlepšie edukatívne a Montessori hračky z Číny:

 

2,01 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
0,86 - 7,79 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
2,88 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

2,92 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
1,82 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
8,10 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Hračka vkladanie tvarov

Vkladačky nájdete skoro v každom obchode, a ich princíp sa opakuje. Podľa vyrezaných tvarov a otvorov treba nájsť správny dielik. Ak už vaše dieťa zvláda vkladať zvieratká je na čase posunúť sa ďalej a učiť sa vkladať aj tvary. Nielenže si ich precvičíte, ale pri zložitejších vkladačkách budete hľadať aj ich druhú časť. Vďaka tomu, že sú kocky farebné, si môžete nacvičiť aj jednotlivé farby. Detská drevená vkladačka by nemala chýbať v žiadnej izbe!

 

 

Drevená prevliekačka pre deti

Natrénovať jemnú motoriku nie je ťažké, hlavne, ak máte po ruke správnu hračku. Hračky na prevliekanie sú vymyslené tak, aby dieťa upútali tvarom a farbou a aby aktivita, ktorú od neho vyžadujú, bola zároveň zábavná a hravá. Prevliekačky pre deti môžu mať tvar jabĺčka, melóna alebo jahody. Majú v sebe dierky, do ktorých je potrebné prevliekať malého červíka. Keď sa deti naučia triafať do pripravených otvorov, môžu sa s hračkou hrať na šitie a vymýšľať červíkovi zábavné cesty von z ovocia.

 

 

Drevené puzzle pre deti

Drevené puzzle pre menšie deti vydržia dlhšie ako papierové alebo kartónové. Deti totiž radi dieliky ohýbajú, alebo rozhadzujú. Ak chcete začať s puzzlami, najprv zvoľte dvojdielikový variant. Drevené puzzle naučia dieťa trpezlivosti a nacvičíte spolu aj hľadanie správnych dvojíc. Puzzle sú uložené v krabičke, takže sa nestratia a môžete si ich so sebou brávať aj na výlety či dovolenky. Detské puzzle určite prinesú do vašich izieb kopec zábavy.

 

 

Hra na učenie farieb

Učenie základných farieb môže podporiť aj táto hra. Je to v podstate vkladačka, alebo doplňovačka, ktorá obsahuje farebný obrázok s prázdnymi políčkami. Do tých je potrebné vložiť farebný valček tak, aby jeho farba ladila s farbou daného obrázka. Vkladačka na učenie farieb má rôzne motívy. Tým, že sa valčeky dajú vybrať, je možné hrať hru dokola a ľahko odstrániť chyby a opraviť dieťa, keď netrafí správnu farbu. Hry na učenie farieb podporujú pedagogiku Montessori, učenie je zábavné, hravé a cielené.

 

 

Detská hra na zaväzovanie šnúrok

Malá drevená topánočka toho dokáže naozaj veľa. Natrénujete s ňou ako správne zaviazať šnúrky na tej skutočnej, detskej. Detská topánka na učenie viazania šnúrok má všetko, čo potrebujete – reálne dierky na šnúrky aj vhodne dlhé šnúrky. Odporúčame kúpiť rovno dve topánky, aby ste na jednej mohli predviesť ako sa šnúrky viažu, a na druhej bude trénovať vaše dieťa.

 

 

Montessori náučné hry

Vďaka týmto hračkám naučíte deti zábavnou formou rozlišovať farby, pomenovať správne tvary, písmenká aj čísla. Navliekačky alebo vkladačky obsahujú viacero drevených dielikov, s ktorými začnete počítať do desať. Montessori náučné hračky je možné využiť viacero rokov po sebe. V útlom veku si nacvičíte farby a tvary, v predškolskom rátanie a s prváčikom precvičíte abecedu. Investícia do drevených edukačných hier nie je nikdy márna, práve naopak. Lacné drevené hračky ponúka AliExpress celoročne.

 

 

Pozrieť edukatívne a Montessori hračky na AliExpresse

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia