Majte svoje zdravie a kondíciu stále pod dohľadom s fitness náramkom

V súčasnosti je veľmi ťažké skĺbiť zdravý životný štýl s množstvom každodenných povinností či už v práci, alebo doma. Pravidelné stravovanie, dostatok pohybu a kvalitný spánok sa pre mnohých stali nedosiahnuteľnou métou. Pritom stačí tak málo, iba sa odhodlať a začať, napríklad rannou prechádzkou do práce s fitness náramkom. Ten vás oboznámi nielen s tým koľko krokov ste prešli, spálili kalórií, ale zároveň bude aj vašim osobným trénerom a motivátorom.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko kvalitných fitness náramkov za tie najlepšie ceny:

Šikovný fitness bracelet s budíkom 
$11.06 - 14.33 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Vodeodolný fitness náramok so snímaním činnosti srdca
$14.85 
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
LUOKA fitness náramok s Bluetooth rozhraním
$18.27 - 21.63 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Xiaomi Mi Band 2 fitness náramok 

$23.89 - 29.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Fitness bracelet v rôznych farebných prevedeniach
$6.48 
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

 

 
Fitness náramok kompatibilný s iOS, Android
$10.00 - 13.79
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

Ľahké, pevné a pružné zároveň

V porovnaní s mobilnými telefónmi sú fitness náramky podstatne menšie a praktickejšie, vďaka čomu ich môžete nosiť prakticky kdekoľvek. Na aliexpresse máte na výber z niekoľkých modelov, ktorých prevažná časť je vyrobená z pevnej a zároveň flexibilnej plastovej hmoty. Nemusíte sa teda báť, že vás bude náramok ťahať, alebo škodiť vašej pokožke. Na viac všetky ponúkané fitness náramky sú vodeodolné a kompatibilné s operačnými systémami iOS a Android, na ktorých funguje väčšina mobilných telefónov. Nebudete mať teda problém ich spárovať aj s vašim mobilným telefónom a využiť tak naplno ich potenciál.

 

Množstvo funkcií od merania tepu, až po upozornenie na pitný režim

K hlavným benefitom fitness náramkov patria hlavne ich funkcie, z ktorých určite oceníte monitorovanie kvality vášho spánku s následným grafickým vyhodnotením, počítanie krokov, prejdených kilometrov, či dokonca spálených kalórií. Taktiež dôkladne zaznamenáva činnosť vášho srdca a v prípade potreby vás upozorní na dodržiavanie pitného režimu. Z praktických funkcií sa rozhodne zíde oznámenie o prichádzajúcom hovore, sms správe, alebo strate telefónu. Takmer všetky ponúkané fitness náramky disponujú aj funkciou vzdialeného ovládania fotoaparátu, videa, alebo hudby na vašom smartfóne.

 

Kvalitný LED displej s dostatočne dlhou výdržou batérie

Vrátane spomínaných funkcií fitness náramky disponujú aj malým LED dotykovým displejom zobrazujúcim základné údaje ako je dátum, čas a samozrejme stav nabitia batérie. Tá vydrží na plné nabitie v priemere 5-8 dní, v prípade Fitness náramku od spoločnosti Xiaomi až 20 dní.  V porovnaní s mobilnými telefónmi veľkou výhodou fitness náramkov je aj krátka doba nabíjania v trvaní max. 1-2 hodiny.

 

Skvelá cena už od niekoľko eur

Vzhľadom na uvedené vlastnosti jednotlivých fitness náramkov, ich cena je len čerešničkou na torte. Začína už na neuveriteľných 6,48 € za kus, čo je v porovnaní s cenami v kamenných predajniach minimum. Ak ste sa teda ešte neodhodlali spraviť niečo pre svoje zdravie, je najvyšší čas začať napríklad aj kúpou fitness náramku z aliexpressu.

 

Viac fitness náramkov...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia