Vyzbrojte sa na zimu kvalitným termoprádlom za super ceny

S blížiacim sa januárom nám zima čoraz viac ukazuje svoju silu. Ak sa teda chystáte zvyšné mesiace stráviť nalepený na radiatore a vychádzať z domu len minimálne, robíte chybu. Pobyt na čerstvom vzduchu je mnohokrát najlepšia voľba nie len pre vaše telo, ale aj dušu. A dokonca pri tejto očistnej kúre nemusíte ani mrznúť, stačí len vybrať správne teplé zimné prádlo, ktoré vás bude príjemne hriať aj pri mínusových teplotách.

 

Prinášame vám niekoľko zaujímavých modelov termoprádla: 

Naturehike zimné funkčné prádlo 
$30.00
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske zimné funkčné prádlo 
$37.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske a pánske zimné termoprádlo
$35.99
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Unisex zimné funkčné prádlo 
$37.99
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
 
 
Pánske teplé termoprádlo 
$37.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
 
 
Dámske funkčné termoprádlo 
$37.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

 

Funkčné spodné prádlo je základ

Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí v zime chodia naobliekaní ako cibuľa v hrubých svetroch a kabátoch a aj napriek tomu vám je stále zima ste na správnom mieste. Problém vôbec nemusí byť vo vašom tele, či dokonca v nekvalitnom oblečení, ale v spodnom prádle. Práve najspodnejšia vrstva oblečenia by mala byť základným pilierom, ktorý má za úlohu uvoľniť z tela prebytočný pot, nie ho absorbovať. Prakticky to teda znamená, že vaša pokožka ostáva stále suchá a udržuje si optimálnu teplotu tela, čo je dôležité nie len v zimných, ale aj letných mesiacoch.

 

 

Očarí kvalitným materiálom

V prípade, že vám vo vašom šatníku chýba termoprádlo je najvyšší čas to zmeniť. Kvalitné zimné prádlo nájdete aj na aliexpresse. Získa si vás nielen svojim dizajnom, jednotlivými vlastnosťami, ale aj materiálom. Väčšina ponúkaných modelov je vyrobená zo syntetických tkanín, prevažne polyesteru v kombinácií s nylonovými či bambusovými vláknami. Spodné termoprádlo je teda pevné a príjemné na dotyk.

 

 

Udrží vaše telo v teple za akéhokoľvek počasia

Čo sa týka vlastností vyniká najmä svojou schopnosťou udržiavať teplo a odvádzať prebytočnýpot do ďalších vrstiev a následne von z tela. Taktiež sa vyznačuje vysokou flexibilitou pri akomkoľvek pohybe, nemusíte sa teda báť, že vás bude pri lyžovaní či inom športe obmedzovať. Práve naopak pri rôznych pohybových aktivitách je dôležité vybrať správne termoprádlo, ktoré vaše telo udrží v suchu a teple aj v nepriaznivých podmienkach.

 

 

Zaujme moderným dizajnom

Nemali by sme zabúdať ani na dizajn termoprádla, ktorý si vás svojou decentnosťou a jemnosťou zaručene získa. Dámy určite poteší spevnenie v oblastí pŕs, pánov zase v oblasti rozkroku. Jednotlivé švy a záhyby aj na citlivých miestach sú tenučké a takmer neviditeľné. Takmer všetky modely sú k dispozícií ako sada pozostávajúca z funkčného trička a nohavíc vďaka ktorej budete dokonale ladiť.

 

 

Presvedčí vás aj výborná cena

Zimné funkčné termoprádlo vysokej kvality si môžete zakúpiť v rôznych veľkostiach za vynikajúcu cenu už od 30 za jednu sadu. Zabudnite teda na klasické spodné prádlo a dajte šancu niečomu novému, modernému a v týchto zimných dňoch hlavne teplému. Zaslúžite si to nielen vy, ale predovšetkým vaše telo. Túto investíciu do svojho zdravia určite neoľutujete.

 

Viac funkčného prádla na zimu...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia