Halloween – s týmito doplnkami sa váš dom zmení na strašidelný zámok

Pôvodne keltský sviatok Halloween sa za posledné roky stal populárnym nielen v Amerike, ale aj v našich končinách. Spája sa najmä s rôznymi strašidelnými kostýmami, sviečkami a originálnymi vyrezávanými tekvicami. Ak tento rok nevyzerá vaša úroda tekvíc ružovo nevešajte hlavu. Najoriginálnejšiu výzdobu v celej ulici môžete spraviť aj z malých drobností, ktoré nakúpite na aliexpresse za pár drobných. S troškou kreativity a šikovným manželom sa vám podarí vystrašiť nejedného suseda.

 

Pripravili sme pre vás výber tých najšialenejších halloweenskych dekorácií:

$9.90
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$0.36 - 3.64
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.95
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

$3.83
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$0.59
hodnotenie: 4.3
 
 

Pozri

 

 

 
$1.96
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

Nafukovacia výzdoba a strašidlá

Aká by to bola halloweenska párty bez balónikov a ďalších crazy nafukovacích doplnkov s motívmi od výmyslu sveta. Pre tých z vás, ktorým sa pri pohľade na tekvičky rozžiaria očká rozhodne odporúčame siahnuť po nafukovacích tekvičkách. Ak plánujete ladiť výzdobu skôr v strašidelnom štýle skvele vám poslúžia nafukovacie strašidlá, duchovia a pavúky. Nad vchodové dvere alebo do rohov miestnosti sa hodí kostra ducha pozostávajúca z pevnej konštrukcie, lebky a roztrhaného čierneho kostýmu. Vrátane dizajnu vás zaujme i jej cena 4,31 €.

 

Módne vychytávky

Spolu s dekoráciami a výzdobou by ste mali ladiť aj vy. Nebojte sa, nemusíte hneď bežať do požičovne pre celý kostým. Stačia vám klasické čierne nohavice, tričko a zopár strašidelných módnych vychytávok. Jednou z nich je pirátska páska cez oko s motívom smrtky v ktorej budete vyzerať ako kapitán tej najdobrodružnejšej výpravy. V prípade, že by sa vám to zdalo málo, zakúpte si rovno celý set pirátskych doplnkov. Za 1,96 € dostanete originálnu pásku cez oko, pirátsky kompas a teleskopickú rúčku taktiež v pirátskom štýle.

Špecifickým kúskom sú Halloween zombie zuby, ktoré síce nechutia tak dobre ako tie cukríkové, avšak vydržia podstatne dlhšie. Navyše sú vyrobené z pevného plastu, vďaka čomu ich môžete po každom použití dôkladne umyť a vydezinfikovať. Predávajú sa iba za 0,59 centov. Pokojne ich teda môžete nakúpiť viac aj pre ostatných, vašu peňaženku určite nezruinujú.

 

Sviečky

Sú už akousi samozrejmosťou, bez ktorej sa nezaobíde žiadna halloweenska párty. Samozrejme, skutočné sviečky majú svoje nezameniteľné čaro, avšak prinášajú so sebou aj značné nebezpečenstvo, obzvlášť pre deti. Na detských hallowenských večierkoch odporúčame používať skôr malé LED sviečky na baterky. Okrem toho, že nezhasnú, disponujú i dlhšou životnosťou. Ak prestanú svietiť stačí vymeniť baterky a opäť ich môžete použiť ďalší rok. Zakúpiť si ich máte možnosť v 24 kusovom balení za 9,90 €.

 

Viac masiek a výzdoby na halloween

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia