Trendy oblečenie a doplnky s motívom Hello Kitty pre malé slečny

V dnešnej dobe je na trhu veľké množstvo oblečenia tak pre dospelých, ako aj pre vaše malé ratolesti. Tie vrátane hračiek môžete potešiť napríklad aj tričkom známej rozprávkovej bytosti, medzi ktoré patrí aj Hello Kitty, ktorá svojimi rozprávkami chytila za srdce nejednu malú princeznú. Ak teda máte doma malú slečnu, ktorá obľubuje všetko s tematikou Hello Kitty  ste na správnom mieste. Aliexpress ponúka veľké množstvo oblečenia pre malé dievčatá za skvelé ceny.

 

Prinášame vám to najlepšie zo sveta Hello Kitty:

$1.39 - 2.39
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$6.85 - 8.68
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$9.36 - 9.92 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$2.31
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$0.53 - 0.97
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Letný Hello Kitty set

Spomedzi Hello Kitty oblečenia obzvlášť vyniká krásny letný set Hello Kitty pozostávajúci z tielka, šatôčok, alebo legín a čelenky. Všetky časti sú vyrobené z kvalitnej  a hebkej bavlny, ktorá si dlhodobo drží svoj tvar, nemusíte sa teda báť, že sa sperie, alebo vybledne na slnku. Zakúpiť si ho môžete vo viacerých veľkostiach, ktoré sú podrobne rozpísané v priloženej tabuľke aj s príslušnými rozmermi jednotlivých častí a vekom dieťaťa.

 

Tepláková súprava Hello Kitty aj pre bábätká

Čoskoro slnečné lúče vystrieda chladnejší jesenný vetrík, počas ktorého určite využijete aj jemnú a pohodlnú teplákovú súpravu Hello Kitty. Tá je taktiež vyrobená z jemnej bavlny, konkrétne mäkkého velúru s výbornými termoregulačnými vlastnosťami, vďaka čomu váš malý poklad príjemne zahreje, vždy keď to bude potrebné. Veľmi praktická je aj kapucka na ušká a vrecká. Tepláková súprava je vzhľadom na rôznorodosť veľkostí vhodná tak pre 9 mesačné bábätká, ako aj pre 2 ročné slečny.

 

Hodinky Hello Kitty

Ak máte doma školáčku, rozhodne by ste nemali prehliadnuť pôsobivé hodinky so žltým, alebo ružovým koženým remienkom a s obrázkom Hello Kitty uprostred ciferníka. Za pozornosť stoja aj ďalšie detské hodinky s jedinečným remienkom, ktorý skrášľuje hneď niekoľko obrázkov usmievavej Hello Kitty. Väčším dámam v puberte zas odporúčame elegantné hodinky zdobené ligotavými kryštálikmi. K dispozícií sú s čiernym, modrým, bielym, alebo ružovým koženým remienkom iba za 2,39€.

 

Viac oblečenia s hello kitty...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia