Nepremeškajte všetko dôležité s hodinkami z aliexpressu za super cenu.

Všetci sa určite zhodneme, že v súčasnosti je dôležité  poznať čas a správne ho využívať. Meškanie do práce, k lekárovi, alebo na dôležité spoločenské udalosti je jednoducho neprípustné.  Zachrániť to môže jedine spoľahlivý zdroj času, ktorým je najčastejšie váš mobilný telefón. Časté vyťahovanie z vrecka, alebo kabelky nemusí byť však vždy komfortné a možné. Ideálnym riešením sú preto moderné, elegantné a praktické hodiny vďaka ktorým budete vždy vedieť aktuálny čas.

 

Prinášame vám niekoľko elegantných hodiniek: 

MiGEER Pánske hodinky 
$2.63
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
CCQ Elegantné dámske hodinky 
$2.19 - 2.48
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Jemné dámske hodinky 
$2.69 - 2.79
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Vodotesné pánske hodinky 
$8.30
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Elegantné pánske hodiny 
$1.06 - 1.76
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Šikovná kľúčenka s hodinkami
$1.06 - 1.76
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

Lacné, štýlové, do terénu, aj do práce

Môžu byť vašim hlavným ukazovateľom času, krásnym módnym doplnkom, poskytovateľom zaujímavých informácií o teplote vzduchu, prevýšení, alebo vašej polohe na horách. Hodinky sú jednoducho všestranným pomocníkom kdekoľvek ste. Ich výber teda rozhodne nezanedbajte. Krásne hodinky nemusia vôbec byť zo zlatníctva a drahé. Vaše požiadavky naplnia aj lacné hodinky z aliexpressu, ktoré svojou kvalitou častokrát môžu konkurovať aj podstatne drahším kúskom. V ponuke nájdete hodinky pre všetky vekové kategórie od tých najmenších s detskými motívmi, až po elegantné hodinky pre staršie dámy a pánov.

 

Dámske hodinky s jemnými kryštálikmi

Ponúkané dámske hodinky očaria najmä svojim vzhľadom. V mnohých prípadoch klasický remienok nahrádza niekoľko kovových s imitáciou trblietavých kryštálikov v rôznych farbách. Dámy s tenkými rukami ocenia menší ciferník a početnosť remienkov, ktoré spĺňajú funkciu nielen hodiniek, ale aj výraznejšie zdobeného náramku. Veľmi pekné sú aj imidžové hodinky s väčším ciferníkomtextilným remienkom, ktoré sa hodia skôr na neformálne príležitosti, do mesta s kamarátmi, alebo do práce. Výhodou je ich všestranné využitie a možnosť vymeniť remienok v prípade, že sa zašpiní, alebo poškodí.

 

Pánske hodinky zaujmú funkciami

Dámy sa pochvália hodinkami s moderným dizajnom, páni zase kvalitou a množstvom funkcií. Pri spoločenských udalostiach a pracovných stretnutiach oceníte hodinky s veľkým ciferníkom a koženým remienkom, vďaka ktorým ukážete vašu mužskosť a spoločenský status.  Ak však práve nie ste typ elegána a košeliam sa veľkým oblúkom vyhýbate, siahnite skôr po športových hodinkách. Tie disponujú vysokou mierou odolnosti voči nárazu, dátumom, budíkom, podsvietením, stopkami, ukazovateľom teploty vzduchu a inými v závislosti od konkrétneho typu a druhu hodiniek. Treba zdôrazniť, že hovoríme o vodotesných hodinkách využiteľných aj na kúpalisku.

 

Vynikajúca cena

Na aliexpresse nájdete naozaj množstvo typov hodiniek v rôznych farebných prevedeniach a za výborné ceny, už od 2 eur. Sú vhodné nielen pre vás, ale aj ako darček pre priateľov a známych. Čas predsa potrebuje každý z nás nech plynie akokoľvek rýchlo, a preto sa rozhodne oplatí do neho investovať.

 

Viac hodiniek...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia