Moderné hodiny na stenu vašej obývačky ktoré si zamilujete.

Dnešná doba so sebou prináša množstvo noviniek, či už hovoríme o elektronike, kuchynských spotrebičoch, alebo bytových dekoráciách. Medzi tie nepochybne patria nástenné hodiny. Ich hlavnou úlohou však nie je ani tak ukazovať presný čas, ako zapĺňať a dotvárať celkový dizajn miestností v domácnosti  čo sa im koniec koncov aj darí. Veď posúďte sami.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko moderných hodiniek na stenu: 

Hodiny na stenu v rôznych farbách
$9.59 - 14.39
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
3D hodiny na stenu 
$8.62 - 12.94
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Kreatívne hodiny vhodné do obývačky
$8.62 - 12.94
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Hodiny pre deti s LED projektorom 
$3.40
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Unikátne hodiny do kuchyne 
$11.99 - 16.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Srdiečkové hodiny na stenu 
$6.61
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

Hodiny s pompéznymi číslicami

Hodiny na stenu z aliexpressu vynikajú najmä svojou veľkosťou, kvalitou a eleganciou. Gigantické rímske číslice v kombinácií s menším kovovým hodinovým strojčekomdecentnými ručičkami dokonale zdobia stenu vašej obývačky alebo jedálne. Vzhľadom na celkovú veľkosť nástenných hodín sa nemusíte obávať zložitej inštalácie. Číslice fungujú na princípe samolepiek, ktoré môžete nalepiť v ľubovoľnej polohe a vzdialenosti tak, ako sa bude vám páčiť. Následne zmeriate stred, t.j. bod kde umiestnite hodinový strojček s ručičkami. Ten jednoducho zavesíte na klinček, vložíte klasické batérie a nastavíte čas. Podrobný návod je však súčasťou každého balenia.

 

Moderné hodinky za vynikajúcu cenu

Ak sa vám rímske číslice zdajú príliš staromódne v ponuke nájdete aj jednoduché paličkové hodiny v ktorých absentujú klasické, alebo rímske číslice. Veľmi zaujímavou a nezvyčajnou kombináciou sú číslice striedajúce sa so slovným pomenovaním číslic. Tento nadčasový prvok sa však niako neodrazí na cene hodín, ktorá je rovnaká ako u predchádzajúcich typoch, od 8 do 12 eur v závislosti od konkrétnej farby.

 

Hodinky ako stvorené do kuchyne

Kreatívne hodiny na stenu nielen zaplnia prázdne miesto vo vašej domácnosti, ale môžu byť aj dobrým pomocníkom napríklad v kuchyni pri varení a pečení. Každá gazdinka nám predsa dá za pravdu, že behanie so špinavými rukami a stláčanie mobilu je nepraktické a zdĺhavé. Výbornou voľbou môžu byť teda šikovné, kovové hodinky obklopené vidličkami a lyžičkami v rôznych farbách. Svojim tvarom, veľkosťou a dizajnom sa hodia do každej kuchyne.

 

Detské hodiny s LED projektorom

Pri kúpe hodiniek netreba zabudnúť ani na deti. Magický svietiaci LED projektor zasype hviezdami celú izbičku vášho malého nezbedníka. Vrátane lákavých svetielok disponujú aj nastavením budíka a projekcie času a dátumu. Poteší nielen ich funkcia, ale aj cena - 3,40 €.  Veľmi obľúbené a lacné sú aj o niečo väčšie hodiny na stenu v tvare veľkého srdca a malých srdiečok. K dispozícií sú v rôznych farebných prevedeniach iba za 6,61 . Darujte vašim prázdnym stenám opäť život s modernými nástennými hodinami z aliexpressu.

 

Viac hodiniek na stenu...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia