Hoverboard – malé, šikovné presúvadlo, ktoré môže byť vaše už za 112 eur

O tom, že technika ide rapídne vpred niet pochýb, potvrdením sú nielen čoraz výkonnejšie počítače a smartfóny, ale napríklad aj taký hoverboard. Ten k nám prišiel pravdepodobne z Číny, kde ho začalo vyrábať hneď niekoľko veľkých spoločností. Jeho primárnou funkciou je zabezpečiť svojim používateľom rýchly presun na krátke vzdialenosti, do práce, či len tak po meste. Hoverboard sa pohybuje prostredníctvom presúvania vlastnej váhy a nakláňaním sa na jednotlivé strany, čím si v konečnom dôsledku rozvíjate aj schopnosť udržať a ovládať rovnováhu tela.

Vybrali sme pre vás niekoľko najlepších hoverboardov s príslušenstvom:

 

$16.44
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$7.38
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$19.98
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

$112.32 - 186.42
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$14.29 - 14.84
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$199.98 - 209.98
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 

Off road hoveboard na náročnejší terén

V súčasnosti sú hoverboardy obľúbeným presúvadlom najmä v mestách, kde predstavujú najlepšie riešenie ako sa vyhnúť preplneným cestám a každodenným zápcham. Navyše sú ekologické, prenosné a nepotrebujú pre svoj chod benzín, či špeciálnu starostlivosť. Na aliexpresse je k dispozícií viacero modelov a množstvo príslušenstva za skvelé ceny. Zo všetkých však za zmienku stojí hoverboard s 10″ kolesami, ktoré zvládnu aj náročnejší terén. Poteší vás taktiež aj dlhší dojazd 10 30 kilometrov, kvalitná batéria od Samsungu a maximálna nosnosť100 kg. Určite ste zvedaví aj na cenu, ktorá sa pohybuje už od 199 eur, čo je pri off road hoverboardoch skutočne skvelá cena.

 

Lacný hoveboard do mesta

Pre vás, ktorí plánujete jazdiť skôr po hladkom, rovnom teréne, odporúčame cestný hoverboard so 6,5″ kolesami. Vďaka menším rozmerom kolies je tento model ľahšíprenosnejší. V prípade teda, že by sa vám vybila batéria niekde na ceste, nemáte problém ho zbaliť do tašky, ktorá je súčasťou balenia a odniesť domov nabiť. Vrátane trendy dizajnu a váhe však zaujme aj Bluetooth rozhranímzabudovanými reproduktormi, cez ktoré si môžete púšťať počas jazdy vaše obľúbené pesničky. Hoverboard aj s taškou bude váš iba za 112,32 čo je v porovnaní s cenami v kamenných predajniach skutočne výhodná cena.

 

Praktické príslušenstvo pre rôzne hoveboardy

Popri zaujatí z ponúkaných hoverboardov, netreba zabúdať ani na príslušenstvo, z ktorého sa vám zíde predovšetkým špeciálna taška na rôzne veľkosti hoverboardov, ktorá nie je automaticky súčasťou každého modelu. Pre deti, ale i dospelých je veľmi praktická aj výškovo nastaviteľná rukoväť, ktorej sa môžete počas jazdy pohodlne chytiť. Nemusíte sa teda báť, že stratíte rovnováhu a spadnete. Okrem praktických pomôcok nezabudnite ani na dizajn vášho hoverboardu, ktorý zaručene spestria a urobia jedinečným štýlové samolepky s rôznymi vzormi a obrázkami.

 

Viac hoverboardov...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia