Hračky do vane pre deti

 

Deti čas strávený vo vaničke alebo pri kúpaní milujú. Veď kto by nemal rád špliechanie vody von, keď to za neho uprace mama? Na AliExpresse nájdete veľa hračiek do vane, ktoré kúpanie vašim drobcom spríjemnia, a zároveň aj praktické pomôcky, ktoré udržia hračky na poriadku a v suchu. Odporúčame najmä sprchové šilty pre deti, ktoré sa boja sprchovania vláskov a toho, že im šampón poštípe očká.

 

 

Pozrieť hračky do vane na AliExpresse

 

 

Lacné hračky do vane a na kúpanie sme vybrali pre vás tu:

 

1,3 €
hodnotenie: 4.3
 
 

Pozri

 

 

 
6,35 - 8,00 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
3,46 - 9,30 €
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

1,24 €
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
4,33 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
2,94 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

Držiak na hračky do vane alebo do sprchy

Hračky do vane alebo do sprchy treba vždy po kúpaní dobre opláchnuť a spratať. Lenže kam? Túto otázku vyrieši organizér na hračky do vane alebo do sprchy. Sieťka sa jednoducho prisaje na vašu dlažbu a vy do nej po kúpaní vhodíte opláchnuté hračky. Prebytočná voda stečie do sprchy, hračky nebudú mokré, ani ich nebude chytať pleseň (ktorá by sa inak na hračkách mohla usadiť z dôvodu vlhkosti). Držiak na hračky do vane je skutočne praktická vec, ktorú ocenili už tisícky rodičov. Kupujú ho z Číny, pretože je lacný a má veľa farebných prevedení.

 

 

Veselé hračky do vane

Najčastejšie sa deti kúpu s pohárikmi alebo s rybičkami. Ak však máte doma vaňu alebo vaničku, potom vyskúšajte aj zaujímavejšie hračky do vane. Napríklad tieto veselé mlynčeky v tvare zvieratiek, na ktoré stačí liať vodu a oni sa rozkrútia. Hračky z AliExpressu do vane sú vždy veľmi farebné a veselé, aby upútali dieťa a odviedli jeho pozornosť napríklad od sprchovania vláskov, ktoré býva často problematické a neobľúbené.

 

 

Hračka na robenie bublín vo vani

Kto by nemal rád bublifuk... Ak máte radi bubliny, s touto lacnou hračkou si ich môžete vytvoriť aj vo vani alebo v sprche. Bublinkovač dobre drží na väčšine obkladov a stačí do neho naliať mydlovú vodu. V okamihu spustí spŕšku bubliniek rôznych veľkostí a zábava vo vani nebude mať konca kraja. Bublinkovač poteší veľké aj malé deti. Menším deťom ho stačí pripevniť na obklad tesne nad vaničku, väčšie si ho môžu pripevniť v sprchovom kúte. Bublinkovač má rôzne tvary aj farby, takže ho môžete zladiť s farbou vašej kúpeľne.

 

 

Detský šilt na kúpanie a sprchovanie

Bojí sa vaše dieťa sprchovania vláskov? Veríme, keď natečie šampón do očiek, nie vždy to býva príjemné. Deti sa často splašia, začnú skákať alebo sa vrtieť a tak hrozí nebezpečenstvo pošmyknutia. Ochranný šilt pre deti je vhodný práve pri sprchovaní vláskov. Vodu z vláskov odvedie bezpečne preč, rozhodne nie do očí. Niektoré šilty majú aj ochranu ušiek, čo ocenia najmä rodičia detí, ktoré mávajú často zápaly uška a voda v uchu im spôsobuje zdravotné problémy. Ochranný šilt na sprchovanie má rôzne priemery a farby, vybrať si môžete dievčenskú aj chlapčenskú verziu.

 

 

Držiak na loptičky do vane

S loptičkami vo vani sa môžete hrať rôzne. Môžete ich len tak hádzať niekomu z vane von, alebo si kúpiť túto hračku z AliExpressu a zahrať si mini basketbal aj vo vani. Držiak na loptičky do vane je detská hračka pripomínajúca obruč koša, ale má vždy nejaký veselý, zvieratkovský tvar. Je možné ju ľahko pripevniť na stenu sprchového kúta alebo vane a zábava je na svete. Stačí sa už len loptičkami triafať do koša. Paráda, však?

 

 

Násadka na batériu pre deti

Veselá násadka na vodovodnú batériu alebo batériu v sprche má viacero funkcií. V prvom rade slúži na to, aby aj deti dočiahli na prúd vody a mohli si samé umývať ruky. V druhom rade deti upúta a tak pre ne bude umývanie rúk zábavné a budú sa na tento rituál tešiť (nebude to pre nich len príkaz alebo úloha). Násadka na batériu sa dá použiť aj vo vani, lepšie odvedie prúd vody do vaničky, ktorú chystáte na kúpanie, prípadne lepšie nasmeruje vodu do nádob, ktoré chcete naplniť (napríklad keď chcete naplniť kýbeľ vody a idete umyť dlážku). Násadky kúpite lacno na AliExpresse.

 

 

Pozrieť hračky do vane na AliExpresse

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia