Potešte svoje malé ratolesti zábavnou a originálnou hračkou za skvelú cenu

Konečne tu máme niečo aj pre malých nezbedníkov a nezbedníčky. Ich veľký sviatok Deň detí už neúprosne klope na dvere, nastal teda ten najvyšší čas na výber originálnej hračky, ktorá rozžiari detské očká. Veď detská radosť je to najkrajšie čo môže rodič zažiť. Nenechávajte preto nič na náhodu a vyberajte, na aliexpresse nájdete množstvo lacných hračiek pre rôzne vekové kategórie.

 

Tie najzábavnejšie, kreatívne a zároveň edukačné hračky pre deti tu:

 
Sada na výrobu solárneho robota
$14.52 - 15.35 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Stavebnicové podklady v rôznych farbách
$3.49
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Drevená hračka s farebnými lupienkami a guličkami
$2.64
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

Detské ponožtičkové maňušky pre batoľatá
$3.12
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Drevené hodinky s rôznymi geometrickými tvarmi
$3.72
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Magnetická stavebnica pre malých konštruktérov 
$19.72 - 36.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

 

Hračky pre najmenších 

Deň detí je sviatkom všetkých detí, vrátane tých najmenších, ktorí význam tohto dňa síce ešte nepoznajú, avšak malú pozornosť si určite zaslúžia. Napríklad v podobe mäkkých plyšových ponožiek s motívmi veselých zvieratiek. Na nožičkách vášho drobčeka príjemne zohrejú a na ručičkách zas zabavia. Na viac sa dajú využiť aj pri rozprávaní rozprávky ako maňuška. Veľmi peknou hračkou sú aj pestrofarebné handričky z plátna, ktoré taktiež pripomínajú zvieratká. Tí najmenší si môžu zvieratka ohmatávať, spoznávať a tí väčší sa zase na nich učiť farby, geometrické tvary či počítanie.

 

 

Hračky pre malých predškolákov

Ak máte doma predškoláka, určite sa poteší detským dreveným hodinám, vďaka ktorým sa naučí poznať aktuálny čas ľavou zadnou.  Taktiež si pred vstupom do školy prostredníctvom nich precvičí farby, čísla a geometrické tvary. Popri učeniu však netreba zabúdať ani na zábavu, o ktorú sa postará 184 dieliková 3D magnetická stavebnica rôznych tvarov veľkostí a farieb. Je vyrobená z ABS plastu so zabudovaným magnetom prostredníctvom, ktorého sa jednotlivé dieliky ľahko a rýchlo spoja. Vaša dcérka alebo synček si tak môžu jednoducho poskladať čokoľvek, čo budú chcieť, vrtuľník, auto, či nejaké zvieratko, fantázií sa medze nekladú.

 

 

Hračky pre školákov

Najväčšou túžbou mnohých školákov je najnovší lego vlak, alebo lego hasičské auto, ktorých cena sa však pohybuje od niekoľko desiatok až stoviek eur. Nezúfajte, na aliexpresse nájdete množstvo lacných stavebníc, z ktorých väčšina je kompatibilná s lego stavebnicami. Nemusíte sa teda báť, že sa vášmu výmyselníkovi nebude dať rozšíriť lego dráha o nové koľajnice z aliexpressu. Vrátane lego stavebníc rozvíja kreativitu školáka aj set na výrobu solárneho robota, pomocou ktorého sa dozvie viac o obnoviteľných zdrojoch energie, slnečnom žiarení a zelených technológiách.

 

 

Viac náučných hračiek...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia