Hračky pre chlapca na majstrovanie

 

Otcova dielňa je pre deti malým rajom. Veľa náradia, veľa materiálov a hlavne možnosť vymýšľať, vŕtať, spájať a mať zašpinené ruky. Ak hľadáte vhodný darček pre chlapca a nemáte doma ešte náradie, zmeňte to. Na AliExpresse sa dajú zohnať naozaj lacné a pekné hračky, ktoré hru na majstrovanie vyšperkujú. Prípadne tu nájdete vychytávky, ktoré by vás v klasickom hračkárstve vyšli veľmi draho.

 

 

Pozrieť detské náradie na AliExpresse

 

 

Vybrali sme pre vás tipy na chlapčenské náradie a hračky na majstrovanie:

 

15,31 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
8,92 €
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
14,53 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

1,37 €
hodnotenie: 2.0
 
 

Pozri

 

 

 
7,49 €
hodnotenie: 4.0
 
 

Pozri

 

 

 
26,58 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Drevená sada náradia pre chlapcov

Ak máte radšej drevené hračky ako plastové, náradie pre majstrovanie môžete vybrať aj z tohto materiálu. Oproti plastovým sadám nie je drevené náradie tak vyzývavo farebné, svoj účel však plní dokonale a je vždy pekne dizajnovo vypracované. Odporúčame najmä sady, ktoré sú v kufríku alebo v krabici, pretože tá zabezpečí, že sa náradie nebude potulovať po celom byte a žiadna jeho časť sa nestratí. Náradie okrem nástrojov často obsahuje aj skrutky a dieliky, ktoré je možné k sebe rôzne spájať, cvičiť si tak motoriku, fantáziu a zručnosť. Drevená sada náradia je vhodným darčekom pre každého chlapca, a myslíme si, že oteckovia ho budú svojim synátorom tíško závidieť.

 

 

Plastové náradie pre chlapcov

Náradia musí byť veľa, veď ani tatino doma nemá len jeden vrták alebo jeden klinček. S plastovou sadou náradia získajú chlapci pocit, že naozaj môžu s drobnými opravami či stavbami pomôcť doma aj oni. Pílky, skrutky, vrtáky, kľúče, matky, kliešte a mnoho ďalších nástrojov zabavia malého majstra na niekoľko hodín. Keďže je náradie plastové, ľahko sa prenáša v kufríku či v krabici a dobre sa čistí. Môžete si ho vziať aj do záhrady, dielne, ale parádu spraví aj v detskej izbe. Možno budete prekvapení, že toto lacné náradie pre deti nakoniec zabaví celú rodinu.

 

 

Zábavná vŕtačka pre deti

Táto vŕtačka zabaví ako chlapcov, tak i dievčatá. Dá sa využiť pri hre na majstrovanie, ale zároveň aj pri hre, ktorá sa podobá klasickým stavebnicovým hrám. Detská vŕtačka funguje na batérie a vďaka množstvu farebných dielikov a skrutiek si môžete do pripravenej formy vyskladať rôzne tvary a obrázky. Menšie deti sa naučia rozoznávať farby a tvary, väčšie z tvarov hravo poskladajú geometrické obrázky. Všetko je uložené v boxe, ktorého vrch slúži na skrutkovanie. Box obsahuje aj šablóny obrázkov, ktoré si deti s pomocou rodičov ľahko vytvoria. Detská stavebnica s vŕtačkou by medzi hračkami rozhodne nemala chýbať.

 

 

Detská helma na hranie

Bezpečnosť je pri deťoch na prvom mieste, či ide o hru, alebo o šport. Ak vaši chlapci radi montujú a majstrujú v dielni, je dobré učiť ich, že bezpečnostné prostriedky pri práci majú svoju funkciu. Napríklad aj vďaka helme alebo prilbe na hranie môžete deti viesť k tomu, že každá hra vyžaduje aj istú dávnu opatrnosti. Plastové helmy pre deti sú určené len na hranie, nie sú náhradou klasickej ochrannej prilby. Upozorňujeme, že deti ich môžu využiť pri hre na majstrov, kutilov, stavbárov alebo opravárov ako doplnok hry, nikdy však nie ako skutočnú ochrannú pomôcku.

 

 

Náradie pre chlapcov drevorubačov, alebo robotníkov

Detská motorová píla, sekera, ručné pílky a prilba. Toto vybavenie naznačuje, že máte doma malého robotníka alebo drevorubača. Kupovať každú hračku samostatne sa oplatí určite menej, ako keď kúpite detské náradie v sete. Výrobcovia detských hračiek mysleli aj na detaily, do setov pridávajú aj hračkárske okuliare alebo respirátor. Malí chlapci tak budú mať skutočne pocit, že sú chvíľku dospelákmi a ich práca je viac ako vážna :)

 

 

Detský ponk s náradím

Detský ponk je hračkársky set, v ktorom nájdete všetko potrebné náradie pre majstrovanie vašich detí. Okrem toho má každé náradie svoje miesto, háčik, alebo poličku. Ponk pre deti je prepracovaný tak, aby vyzeral ako verná kópia toho dospeláckeho. Vybrať si môžete drevené, ale aj plastové verzie. Pri plastových je zaujímavý detský ponk v kufríku. Celý ponk sa pekne poskladá do kufríka na kolieskach a váš malý majster si tak vie hračku zabaliť aj na prázdniny k babke. Hračka je úsporná, dá sa odložiť do skrine a tak na ňu nepadá prach v čase, kedy sa s ňou nehráte. Ponk v kufríku teda poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí často riešia priestorový problém a otázky kam s novými hračkami.

 

 

Pozrieť detské náradie na AliExpresse

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia