Hračky pre deti pre hry na povolania

 

Čím chce byť vaša ratolesť? Požiarnikom, speváčkou, modelkou, alebo lekárom? Hra na povolania patrí k detskému svetu rovnako, ako hračky. Nikdy neviete, či práve hračkou na povolania nepodporíte vaše dieťa v rozhodnutí čím bude keď vyrastie. Ponúkame vám prehľad zaujímavých hračiek, ktoré pri hre na povolania potešia každé detské srdiečko.

 

 

Pozrieť hračky na povolania z AliExpressu

 

 

Zaujímavé hračky pre hry na povolania z AliExpressu:

 

8,31 €
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
6,37 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
10,68 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

10,77 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
8,00 €
hodnotenie: 4.0
 
 

Pozri

 

 

 
12,68 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Hračky a doplnky pre malých požiarnikov

Hrať sa na hasiča a hasiť reálny oheň nie je pre malých chlapcov vôbec bezpečné. Ale hrať sa na požiarnika, ktorý doma hasí neviditeľné ohne, to môžete vášmu synovi pokojne dovoliť. Ak však má byť hra na hasičov pútavá, potrebuje správne hračky a doplnky. Hasičské auto nestačí, helma, sekera, vysielačka alebo hasiaci prístroj sú nutnou výbavou. Hasičské hračky môže váš synček využiť nielen pri hre, ale aj v časoch maškarných bálov a karnevalov. Na AliExpresse vyjdú hračky pre malých hasičov lacno.

 

 

Detské sady pre hru na doktora

Bolí macka bruško? Točí sa bábike hlavička? Potom treba zavolať doktorov z radu vašich detí, dať im do ruky detský lekársky kufrík a spoľahnúť sa na to, že správne určia diagnózu aj liečbu. Hra na doktora patrí medzi veľmi obľúbené. Detský doktorský kufrík by mal obsahovať čo najviac náradia, medzi ktorým nesmie chýbať teplomer ani detská hračkárska injekcia. Doktorské sady pre deti kupujú rodičia aj preto, aby malých pacientov naučili, že báť sa doktora nie je potrebné. Dieťa sa doma oboznámi s doktorským náradím a tak ho v skutočnej ambulancii nevyľaká ani biele oblečenie doktorky, ani jej prístroje.

 

 

Detské hračky na policajta

Hrať sa na policajtov a zlodejov malých chlapcov veľmi baví. Zlodeja zahrá každý rýchlo, ale policajt potrebuje uniformu a potrebné náčinie. Hračky pre hru na policajtov oživia práve detské policajné sady. Nemusíte sa báť, všetko náradie v sade je mäkké a plastové, či obušok, alebo putá. Určite je potrebné poučiť deti o dodržaní základnej bezpečnosti, alebo na ne dávať pri hre pozor. Jednotlivé policajné hračky môžete použiť aj pri tvorbe karnevalovej masky do školy či škôlky.

 

 

Hračky pre hru na zubára

Zrejme najmenej obľúbený lekár u detí je zubár. Ale hrať sa na zubára a ošetrovať niečie zuby deti veľmi baví. Detská zubárska sada obsahuje otvorené ústa s miestami na zuby a modelovacie hmoty, z ktorých spravíte zúbky, alebo s nimi opravíte kaz. Dokonca je možné vymodelovať aj zubný strojček. Hračky na zubára by mali určite obsahovať aj vŕtačku na baterky – hra je s ňou zaujímavejšia a deti sa aspoň naučia, že aj skutočný zubár používa vŕtačku a netreba sa jej báť. Zábavná hra na zubára ukáže vašim deťom, že keď sa o zúbky dobre starajú, nemusia potom u zubára plakať.

 

 

Detská hra na obchod

Detský obchodík by okrem rozličného tovaru mal mať pokladničku. Plastové alebo papierové peniaze naučia pri hre na pokladníka alebo hre na obchod dieťa jednoduchú matematiku. Hracia pokladnica okrem zvukov umožňuje platbu kartou alebo skenovanie tovaru ručným skenerom. K pokladnici na hranie odporúčame kúpiť aj ďalšie lacné hračky do detského obchodu – nákupné košíky na kolieskach, plastový tovar, peniaze alebo nákupné tašky. Pre rodičov, ktorí majú priestoru viac, odporúčame aj drevené detské obchodíky, ktoré majú pulty na tovar či bedničky na ovocie.

 

 

Hra na salón pre psíkov alebo veterinára

Ak bojujete s tým, či dieťaťu kúpiť alebo nekúpiť živé zvieratko, možno vám v rozhodovaní pomôže práve hračka, ktorá simuluje starostlivosť o živé zvieratko. Hra na salón pre psíkov alebo hra na veterinára učí deti, že o psíka sa treba aj starať, nielen sa s ním blázniť po dvore. Detské hračky tohto typu nemajú teda len zábavný, ale i poučný charakter. Salón pre psíkov na hranie alebo ambulancia sú v praktickom prevedení – všetko sa zmestí do kufríka, takže sa šetrí priestor a hračka sa dobre prenáša a nič sa z nej nestratí.

 

 

Pozrieť hračky na povolania z AliExpressu

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia