Hračky pre dievčatá – domčeky, postavičky, nábytok za skvelé ceny

Máte doma malú princeznú, ktorá celé dni trávi stavaním domčekov pre bábiky? Tak v tom prípade ju určite potešíte jednou z množstva hračiek pre dievčatá, ktoré ponúka aliexpress.  Vrátane klasických bábik a skladačiek nájdete medzi nimi aj všakovaký drevený nábytok, skrine, či kolísku v miniatúrnom prevedení. Samozrejme nechýba ani drevený poschodový dom, napodobenina laptopu a vysávač s ďalšími čistiacimi potrebami.

 

Vyberte si z ponuky originálnych a lacných hračiek, ktoré si vaše dieťa zamiluje:

$2.70
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$3.14
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$2.29
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

$4.73
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$3.99 - 9.01
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$4.35 - 25.58
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Vybavenie domčeka pre bábiky

Dieťa by sa malo nielen hrať, ale  prostredníctvom hračiek si rozvíjať aj viaceré kognitívne funkcie. Túto úlohu dokonale spĺňa drevený nábytok v zmenšenej podobe, ktorý je výbornou imitáciou klasického nábytku. Dieťa si rozmiestňovaním jednotlivých častí ako je skriňa, posteľ, stolík, či kolíska rozvíja priestorovú orientáciu, pamäť a kreativitu. Snaží sa zariadiť bábike domček, pričom inšpiráciu čerpá práve vo svojom okolí, detskej izbe, prípadne obývačke. Vrátane pestrých farieb a kvalitného dreveného spracovania, oceníte aj precízne vyrezanie jednotlivých častí nábytku. K dispozícii máte na výber z niekoľkých súprav, ktorých cena sa pohybuje už od 2,55€.

 

Dvojposchodový dom pre bábiky

Pre dievčatá inklinujúce skôr k napodobňovaniu každodenných činností je vhodný dvojposchodový dom. Skladá sa zo 6 plne zariadených miestností, v závislosti od ich charakteru. Kuchyňa disponuje šporákom, minichladničkou a stolom so stoličkami. V kúpeľni zas nájdete WC, sprchu, umývadlo a poličku. Spolu s obývačkou a spálňou nechýba ani balkón, okná a dvere. Podklad a steny domčeka sú vyrobené z dreva, vďaka čomu sa vyznačujú dlhodobou životnosťou. Domček si môžete zakúpiť už od 20€ v závislosti na konkrétnom type.

 

Upratovací set

Každý domček je potrebné raz za čas upratať, rovnako ako ten naozajstný, tak aj hračkársky pre bábiky. V boji s prachom a nečistotami bude výborným pomocníkom upratovacia sada. Pozostáva z vysávača, metly, niekoľkých mopov, vedra, zmetáka a koša na odpadky. Všetky súčasti sú vyrobené z plastu, vďaka čomu nebudú pre dieťa ťažké. Práve naopak, manipulácia s nimi sa stane zábavou. Umývacia sada je vhodná pre deti od troch rokov  za výbornú cenu 3,14 €.

 

Hračkársky notebook

Dnešné deti vyrastajú s informačnými technológiami, s ktorými sa stretnú nielen doma, ale už aj v škôlke, či škole. Ak teda vaša malá výmyselníčka túži po laptope, nie je to nič nezvyčajné. Pre menšie deti od 3 rokov sa hodí pevný kovový notebook s klávesnicou, displejom a množstvom tlačidiel. K dispozícii je vo viacerých farebných prevedeniach od klasickej čiernej, až po typicky dievčenskú ružovú.

 

Viac hračiek pre dievčatá

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia