Hračky pre hru na domácnosť

 

Aj vaše deti určite doma zaujali spotrebiče ako mixér, vysávač, žehlička alebo mikrovlnka. Premýšľali ste nad tým, že ich zapojíte do domácich prác a varenia práve pomocou hračiek, ktoré vyzerajú ako dospelácke, ale sú zábavné, farebné a ľahko sa s nimi manipuluje?

 

 

Pozrieť detské hračky na AliExpresse

 

 

Lacné hračky z AliExpressu pre hru na domácnosť sme vybrali tu:

 

7,58 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
11,42 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
9,64 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

14,14 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
5,66 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
2,54 €
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

Domáce spotrebiče pre deti do kuchynky

Prostredníctvom týchto hračiek sa dieťa učí, čo a ako funguje v domácnosti. Hry na domácnosť nebavia len malé slečny, ale aj chlapcov. Detský mixér, detský hriankovač alebo detský vysávač často vydávajú reálne zvuky, spievajú, alebo blikajú. Detská práčka umožňuje vložiť menšie šatstvo – napríklad oblečenie bábiky alebo plyšovej hračky, a zvoliť si program na pranie. Detské spotrebiče majú ako darček vždy veľký a zaručený úspech. Ak chcete vybaviť kuchynku pre deti kompletne, detské hračky z AliExpressu sú cenovo to pravé orechové.

 

 

Drevené detské spotrebiče

Pokiaľ sa vám ako materiál pre detskú hračku viac pozdáva drevo než plast, dobrou správou je, že výrobcovia hračiek mysleli aj na vás. Drevené spotrebiče do kuchynky sa dajú kúpiť lacno, a vo veľmi pekných dizajnoch. Síce nepotrebujú batérie a často preto nevydávajú zvuky, sú však funkčné a nápadité, a preto fantázia detí pracuje pri hre s nimi naplno. Obľúbené sú hlavne detské drevené hriankovače, z ktorých dokonca vyskočí hrianka. Populárne sú aj detské drevené kávovary, veď kávičku po ránu privíta každá mamina či otecko. Pre malé kuchárky či cukrárky odporúčame drevený mixér. Jednotlivé hračky z AliExpressu majú aj bohaté príslušenstvo – hrianky, poháriky, mlieko do kávy alebo vrecko múky. Hranie bude naozaj zábavné!

 

 

Hračky na hru umývanie riadu

Nejedno dieťa poteší plný drez vody a možnosť namočiť si ruky až po lakte. Aby ste sa vyhli polhodinovému upratovaniu, kúpte radšej ratolestiam detský drez na umývanie riadov aj s príslušenstvo. Hra na umývanie riadu sa bude veľmi podobať na skutočné umývanie. Drez má batériu, odkladací priestor pre riadiky, saponát, aj umývadielko. Odvážnejší môžu do umývadielka napustiť aj vodu. Keďže umývanie riadov je zábavná hra, detský drez – alebo detská umývačka riadu, je dostupná v modrej aj v ružovej verzii, čiže pre obe pohlavia. Táto lacná hračka sa v našich obchodoch zháňa ťažšie, sada na AliExpresse sa preto veľmi oplatí.

 

 

Detský stroj na šitie

Ručné práce sú skvelou príležitosťou k tomu, aby ste v deťoch podporili jemnú motoriku, tvorivosť, fantáziu aj trpezlivosť. S detským šijacím strojom si môžu nacvičiť správne držanie látky, mašina vydáva reálne zvuky a má aj svetielka. Šijací stroj pre deti je prvou fázou, kedy si overíte, či vaše dieťa zaujíma svet látok a tvorenia, a v neskoršom veku budete vedieť, či sa oplatí investovať aj do reálneho, funkčného stroja. Pokiaľ nechcete ružovú verziu, na stránke sú dostupné aj šijacie stroje v univerzálnych farbách, takže zabaviť sa môžu aj chlapci.

 

 

Mop pre deti

Upratovací mop pre deti je zaručená zábava. Nielenže sa s ním dá reálne povytierať dlážka, ale naučí deti samostatnosti a zručnosti. Detský mop má nastaviteľnú rúčku, takže si jeho dĺžku viete prispôsobiť na mieru a výšku vášho dieťaťa. Spodná utierka je vyrobená z mäkkého materiálu, a preto pri hre nehrozí poškriabanie parkiet, alebo podlahy. Hračky z Číny majú úžasnú výhodu – vždy sú prepracované do detailu. Aj tento detský mop je plne funkčný, má otáčaciu hlavicu a spodná utierka sa dá odopnúť a vypláchať. Užívajte si obdobie, v ktorom vaše deti baví upratovanie, a podporte ich kúpou takejto praktickej hračky.

 

 

Žehlička na žehlenie pre deti

Ak vaša malá princezná rada perie bábikám šaty, určite potrebuje aj kvalitnú žehličku na ich ožehlenie po vysušení. Žehlička po vložení batérie vydáva reálne zvuky, alebo svetielkuje. Pokiaľ sa vaše deti počas vášho žehlenia nudia, stačí táto lacná hračka a ich nuda bude zažehnaná – žehličky sa totiž dajú kúpiť v rôznych pestrých farbách, nie len v ružovej. Odporúčame túto sadu na žehlenie skombinovať aj s detskou práčkou, aby bola hra kompletná, a o stupeň zábavnejšia.

 

 

Pozrieť detské hračky na AliExpresse

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia