Hračky pre hru na záhradníkov

 

Záhrada je ako druhá obývačka. Kosenie, sadenie či kopanie jamiek učí deti spoznávať svet okolo seba a objavovať, ako rastie zelenina, stromy, kvety. Ak sa radi hráte v záhrade, lacné hračky do záhrady vám doma nemôžu chýbať. Prečo lacné? Pretože ich deti niekoľkokrát zabudnú na daždi či slnku, zašpinia od blata, trávy a piesku a tak nemá zmysel kupovať niečo extrémne predražené. Aké hračky by vám v záhrade nemali chýbať?

 

 

Pozrieť hračky do záhrady na AliExpresse

 

 

Zaujímavé hračky pre deti do záhrady sú napríklad tieto:

 

11,01 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
1,23 €
hodnotenie: 0.0
 
 

Pozri

 

 

 
11,55 €
hodnotenie: 0.0
 
 

Pozri

 

3,33 €
hodnotenie: 0.0
 
 

Pozri

 

 

 
13,98 €
hodnotenie: 0.0
 
 

Pozri

 

 

 
15,38 €
hodnotenie: 4.3
 
 

Pozri

 

 

Záhradné náradie pre dievčatá

Dievčatá sú už raz také, majú rady ružovú farbu a preto aj náradie v tomto farebnom prevedení premení ich svet v záhrade na rozprávkový. Detská krhlička, lopatka, hrabličky či rukavice sú základ. Ak je set vyrobený v kombinácii drevo a kov, vydrží aj blato, prežije aj dážď. Kovové náradie pre deti však odporúčame len väčším deťom, ktoré už majú akú-takú zručnosť. Detské záhradné náradie sa vie občas rýchlo postrácať. Preto je dobré, ak je súčasťou sady aj praktická taška, ktorá umožní náradie prenášať, ale aj skladovať.

 

 

Náradie do záhrady pre najmenších

Pre najmenšie deti vyberajú rodičia najčastejšie plastové hračky do záhrady. Plastové záhradné náčinie je skutočne lacná hračka, ktorá ponúka veľa zábavy. V setoch nájdete okrem krhličky, lopatky či hrabličiek aj postrekovač alebo plastové nožnice na bylinky. Niektoré sady majú aj veselé kvetináče, s ktorými sa skvele hrá na sadenie kvetov. Plastové náradie je ľahké, dobre sa s ním manipuluje, rýchlo sa očistí a vďaka váhe je možné nosiť ho so sebou v taške na všetky výlety. Hru na záhradníka obľubujú aj menšie detičky, tak prečo im nedopriať veselé náčinie na záhradkárčenie?

 

 

Záhradné náradie pre chlapcov

Ak hľadáte sadu detského náradia do záhrady, ale nechcete nič vyslovene ružové, alebo vyslovene modré, nemusíte sa báť. Existujú aj univerzálne sady, ktoré využijú všetky deti a nikto sa nebude hádať či je lopatka dievčenská, a či rýľ len chlapčenský. Detské hračky do záhrady tvorí najmä krhlička, hrable, lopatka a rýľ. Niektoré sady majú aj praktické vrecko alebo tašku na prenášanie náradia. Takto sa vám nič nestratí a do tašky si môže dieťa schovať aj nájdené poklady zo záhrady – kamienky a paličky.

 

 

Detská krhlička

Plastová krhlička pre deti nemusí mať len klasický tvar. Ak vyzerá ako slimák, rybka, dinosaurus alebo kačička, hneď zaujme vaše deti viac. Plastová krhlička je ľahká, je možné hrať sa s ňou vnútri, ale zároveň je plne funkčná a dá sa s ňou vyraziť za polievacími dobrodružstvami von. Objemovo je prispôsobená tak, aby ju aj v prípade naplnenia dieťa unieslo. Pre staršie deti môžete vyberať aj zo širokej ponuky kovových krhličiek. Každý správny záhradník má svoju polievaciu krhličku, preto by nemala chýbať ani vašim deťom.

 

 

Detská kosačka s bublifukom

Detské kosačky sú starou známou hračkou do záhrady. Kosenie s nimi je síce zábavné, ale po čase, keďže reálne trávu nepokosia, začne deti trošku nudiť. A vtedy prichádza na rad zábavnejšia kosačka pre deti, bublifuková. Nielenže sa s ňou dá dobre naháňať po trávniku, vyrába aj farebné bubliny a pritom hrá príjemné melódie. Bublinovú náplň môžete kedykoľvek doplniť, a intenzita výroby bublín závisí len od toho, ako rýchlo s ňou budú deti kosiť. Bublifuková kosačka je najnovším hitom a patrí medzi obľúbené hračky, ktoré rodičia objednávajú z Číny.

 

 

Hrací záhradný stolík pre deti

Hrací záhradný stolík pre deti je novinkou v rámci hračiek do záhrady. Dá sa pri ňom sedieť, ale namiesto hladkej rovnej plochy má nádoby na vodu, piesok a hlinu. Niektoré verzie obsahujú aj šmýkačky alebo presýpacie vrtuľky. Detský záhradný stolík má viacero použití. Ak nemáte záhradu, stačí ho dať na balkón, nasypať piesok alebo hlinu a hra na záhradkára môže začať. Stolík dokonale nahradí veľké pieskovisko, prípadne zabaví deti počas škaredého počasia, kedy sa do záhrady nedá ísť. V lete si ho môžete napustiť vodou, na jar vám pomôže pri učení ako správne sadiť semienka. Hrací stolík ponúka miesto pre Montessori aktivity a zabaví každú detskú návštevu, ktorá k vám zavíta.

 

 

Pozrieť hračky do záhrady na AliExpresse

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia