Originálne hračky pre vaše malé ratolesti

O chvíľku sú tu vianočné sviatky, na ktoré sa tešia takmer všetci, nehovoriac ešte o deťoch. Práve tie v týchto dňoch píšu listy Ježiškovi dúfajúc, že si pod stromčekom nájdu všetko to, čo si vysnívali. Nesklamte teda vaše malé ratolesti a vyberte im tie najkrajšie vianočné darčeky, ktoré im rozžiaria očká. Veď spokojný úsmev vašich detí bude pre vás ako hrdých rodičov ten najkrajší vianočný dar.

 

Prinášame vám niekoľko obľúbených detských hračiek:

Svietiaci plyšový medvedík z bavlny 
$10.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Plyšový sloník v rôznych farbách 
$16.69
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Sada 110 dielikov magnetickej stavebnice
$21.78 - 41.80 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Bábika v rôznych prevedeniach 
$3.59
hodnotenie: 4.9
 

Pozri

 

 

 
Zábavná myš, ktorá opakuje slová
$6.01
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Bazénik s rybkami a udicami 
$9.49
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Kúpiť vhodnú detskú hračku, ktorá skutočne zaujme a poteší nie je vôbec ľahká úloha obzvlášť v dnešnej dobe, keď je trh presýtený hračkami a všelijakými detskými vychytávkami. Lacné hračky z aliexpressu sú však stále originálne, edukačné a za výhodnú cenu.

 

Plyšáky sú najlepšími priateľmi detí                                

Plyšový medvedík je určite jednou z hračiek, ktorú vaše dieťa nebude chcieť pustiť z rúk. Pozornosť upúta najmä zabudovanými LED diódami, vďaka ktorým sa po stlačení tlačidla macko celý rozsvieti. Veľkou výhodou je aj možnosť prepínať a meniť jednotlivé farby podľa nálady, alebo preferencií dieťaťa. Plyšový medvedík je 50 cm vysoký a vyrobený z príjemnej bavlny. K dispozícií je vo viacerých farbách za skvelú cenu 10,99 .  Ak by sa vám zdal medvedík príliš malý siahnite radšej po väčšom 65cm plyšovom sloníkovi, ktorý môže slúžiť nielen ako hračka, ale aj plniť funkciu mäkkého vankúšika, či verného kamaráta v posteli. Vrátane veľkosti a dizajnu oceníte však najmä príjemný bavlnený materiál, antialergický charakter a medzinárodný certifikát kvality.

 

Malých škôlkarov určite zaujme magnetická stavebnica alebo malé rybičky

Ak máte doma malého konštruktéra, ktorý rád skladá, tak ho určite ho poteší unikátna magnetická stavebnica. Jednotlivé geometrické tvary, štvorec, trojuholník, rôzne kolesá a iné dieliky sa spájajú prostredníctvom zabudovaného magnetu. Vaše dieťa sa tak nielen zabaví, ale aj naučí pomenovať základné tvary. Celá sada obsahuje 110 farebných dielikov vyrobených z pevného ABS materiálu, ktoré sú vhodné pre deti už od 3 rokov.  Motorické zručnosti a koncentráciu rozvíja aj hra na rybárov, kde sa dieťa snaží chytiť špeciálnou udicou s magnetom čo najviac plávajúcich rýb v bazéniku. Drobec sa tak hravou formou môže učiť farby, trénovať trpezlivosť a posilňovať manuálnu zručnosť. V balení nájdete okrem rybiek, vajíčok, udíc aj malý bazén len za 9,49 €.

 

Najmenšie deti poteší opakujúca myška, alebo štýlová bábika

Pre menšie deti, ktoré sa učia rozprávať je ideálnym pomocníkom hovoriaca myš, ktorá po zapnutí opakuje všetky slová. Vás aj vaše dieťa zaručene pobaví, tak svojimi pohybmi, ako aj špecifickým prízvukom. Aliexpress však nezabudol ani na malé princezné, ktoré milujú bábiky a ich kočíkovanie. V ponuke nájdete množstvo bábik oblečených v krásnych ružových šatách, pyžamku, alebo modernej súprave v sume 3,59 € za kus.

 

Viac hračiek...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia