Húpacia sieť- ideálne miesto na oddych pre deti aj dospelých

Mnohí z vás si určite spomínajú na letné prázdniny u starých rodičov na dedine. Vôňa babkiných koláčov, čarovná príroda a nekonečné leňošenie na drevenej hojdačke od dedka.  Nie len pred pár rokmi, ale aj teraz by ste sa na nej dokázali hojdať a unášať svojimi túžbami  celé hodiny.  A pokojne môžete. Húpacia sieť je vhodná nie len pre deti, ale aj dospelých.

Vybrali sme pre vás niekoľko zaujímavých tipov: 

 

Pohodlná húpacia sieť pre dvoch
$$8.49 - 14.35
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Pestrofarebná húpacia sieť na záhradu
$12.57
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Lacná húpacia sieť
$4.29 - 4.87
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Veľká húpacia sieť pre dve osoby
$9.26 - 21.16
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Húpacia sieť s ochranou proti hmyzu
$18.40
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Húpacia sieť s praktickými vreckami
$15.09
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Vysoká nosnosť a pevnosť

Ako sme už spomínali, húpacia sieť zaujme  každého kto rád relaxuje a sníva. Je vyrobená z pevnej nylónovej tkaniny, ktorá sa využíva aj pri výrobe padákov. Nemusíte sa teda báť, že sa ľahko roztrhne, alebo vás neunesie. Pri výbere húpacej siete by ste však v prvom rade mali myslieť na jej maximálnu nosnosť. Ak sa najradšej húpete sami, postačí vám sieť pre jedného s nosnosťou  120 kilogramov. Pre rodiny s deťmi je však vhodnejšia väčšia húpacia sieť, ktorá udrží nie len vás, ale aj vaše malé ratolesti s max. hmotnosťou 250 kg. Je teda určená pre dve a viac osôb.

 

Jednoduché uchytenie a zabalenie

Na prvý pohľad najväčším problémom húpacích sietí je ich uchytenie. Ak sa však nájde vo vašej záhrade, alebo dokonca byte dostatok miesta, vaše obavy sú zažehnané. Súčasťou takmer všetkých ponúkaných sietí je aj originálne uchytenie presne na daný typ. Vďaka nemu tak sieť ľahko a rýchlo pripevníte medzi dva stabilné predmety a naopak zas kedykoľvek odpojíte a schováte. Aby ste ušetrili miesto do vaku, ktorý je taktiež súčasťou balenia. Jej ľahká hmotnosť a možnosť rýchleho poskladania vám umožní sieť zobrať prakticky kdekoľvek  na dovolenku, ale aj záhradnú chatku.

 

Pohodlie na prvom mieste

Na internete nájdete rôzne lacné húpacie siete. Od tých najväčších, najpestrejších, až po tie menšie, jednofarebné. V prípade sietí však nie je prioritou ich farba, ale funkčnosť a pohodlnosť. U dostupných sietí teda určite oceníte vrchnú sieťku proti hmyzu, praktické vrecká na odloženie kľúčov či mobilného telefónu a samozrejme hebký, jemný materiál.

 

Výborná cena a využitie

Poteší vás však nie len materiál, ale aj cena. Jedna z tých lacnejších húpacích sietí vás bude stáť ani nie 5 eur. No viac ako cena vás určite očarí jej funkcia a využitie. Veď kto z vás by sa nechcel nechať unášať myšlienkami, jemným vánkom a zabudnúť na všetky starosti a problémy dnešného sveta.

 

Viac húpacích sietí...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia