Originálne iPhony na AliExpress

AliExpress má ponuku originálnych iPhonov za naozaj nízke ceny. V mnohých prípadoch hovoríme o cenách o 200 dolárov nižších oproti oficiálnemu Apple Store.

 

Chceli sme pre vás vytvoriť návod ako kúpiť iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5 a iPhone 4s na AliExpress za najlepšie ceny. Prvá vec, na ktorú by ste mali myslieť je, že na AliExpress je veľa predajcov, ktorý predávajú klony a preto sa musíte uistiť, že viete tieto klony rozpoznať. Ak si nie ste istí, že viete odlíšiť napodobeninu od originálu, prečítajte si náš článok: Ako odlíšiť napodobeniny od originálov.

 

Ak sa vám nechce čítať celý tento článok, našli sme pre vás najlepších predajcov iPhonov na AliExpress. Rozhodovali sme sa podľa hodnotení a reputácie predajcov.

 

 

 

iPhone 5c

 

 

 

iPhone 4s

 

 

 

iPhone 5s

 

 

 

Najlepšie hodnotené obchody s iPhonmi na AliExpress

Tu je pár ručne vybraných obchodníkov s mobilmi s skutočne vysokými hodnoteniami, ktorí predavajú iPhony. Títo predajcovia majú skutočne dobré hodnotenia od nakupujúcich a AliExpress ich považuje za najvierohodnejšie. 

 

 

NONSTOP - 42 600 

Meno síce znie ako herňa, ale skvelé hodnotenie a 95% zákaznickej spokojnosti hovoria, že sa jedná o dôveryhodný obchod. Nájdete u nich napríklad iPhone 5s za 218 USD.

 

Sen Yuan (HK) store - 25 324 

Majú veľmi vysokú reputáciu, produkty skvelej kvality a skvelú zákaznickú podporu. Pre tieto dôvody im AliExpress udelil najvyššie ocenenie kvality, aké sa dá na stránke získať. Sú veľmi spoľahliví a majú široký rozsah iPhonov a pravdaže aj iných značiek.

 

Comwingo - 17 135      

Ponúka široký rozsah mobilov, nie len iPhonov. Zoženiete u nich tiež Samsungy, LG, HTC, Nokie a ďalšie.

 

Sunshine Technology - 6682     

Obchod so skvelou reputáciou. Okrem iPhonov ponúkajú aj široký rozsah mobilov iných značiek a príslušenstva. 


 

 

Prečo sú telefóny na AliExpress také lacné?

Zistili sme, že dôvod, prečo sú tieto telefóny tak lacné je ten, že sú "znovu-zostavené". Áno, znie to desivo, ale v praxi to znamená to, že ak sa cestou do predajne napr. poškrábal displej alebo telo, telefón z predaja vyradili a poslali do Číny. Tu ho odkúpil predajca a pomocou originálnych dielov opravil. Telefony sú vždy nové a nikdy nepoužívané. Nie sú vyhodené. Vďaka tomu, že Apple má smernice, ktoré mu zakazujú takéto, plne funkčné telefóny na nerozoznanie od nových, predávať, sa k nim môžete dostať za bezkonkurenčné ceny.

 

 

 

Kryty a iné doplnky pre iPhone 4,5 a 6

Ak hľadáte napr. ochranné fólie, púzdra, kryty, nabíjačky, atď. odporúčame vám predajcu RCD Technology (iba španielska verzia, použite preklad). Majú skvelú reputáciu a produkty dobrej kvality.

 

 

 

Zhrnutie

Ak ste nasledovali naše rady, rozumne ste si vybrali predajcu a nedali ste sa oklamať replikou, tak máte možnosť získať super novučký iPhone za omnoho nižšiu cenu ako z oficiálneho obchodu. Je to ako keby kupujete iPhone z druhej ruky, za cenu ako z druhej ruky, ale v skutočnosti je úplne nový.

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia