Privítajte jar v novom šate – vyberte si z pestrej ponuky jarných kabátov za skvelé ceny

Jarné mesiace sú známe väčšími teplotnými výkyvmi, ktorým sa musí prispôsobiť nielen príroda, ale aj my ľudia. Stúpajúca ručička na teplomeri nás núti vymeniť zimné kabáty za ľahšie jarné oblečenie. Kým mužom stačí teplejšia mikina, ženy radšej dajú prednosť trendy jarnému kabátiku. Aliexpress disponuje širokou paletou rôznych dámskych kabátov, ktorý si môžete vybrať už v predstihu a z pohodlia domova.

 

Prinášame vám najlepšie jarné kabáty z hľadiska kvality a ceny: 

$22.13
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$19.26
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$17.67 - 20.52
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

$16.10 - 16.51 
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$17.57
hodnotenie: 4.3
 
 

Pozri

 

 

 
$14.30 - 15.80
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

Športové jarné bundy pre ženy

Ak uprednostňujete skôr voľnosť pred eleganciou, odporúčame siahnuť po jarnej bunde s kapucňou a vreckami. Vďaka modernému dizajnu sa bunda hodí tak do mesta, ako aj do práce, či na výlet do prírody. K radosti z nosenia prispieva aj príjemný a pružný materiál – polyester v kombinácií s nylonom. Jarnú bundu si môžete zakúpiť vo viacerých veľkostiach a farbách, od čiernej, bielej, až po vojenskú zelenú. Veľmi podobná, avšak kratšia je jednofarebná jarná bunda z bavlny a polyesteru. Jednoduchý dizajn bundy dopĺňajú štýlové vzory vykúkajúce z vnútornej strany bundy. Samozrejmosťou je široká ponuka veľkostí, farieb a výborná cena – 14,30 €.

 

Elegantné dámske kabáty na jar

Tento rok odštartoval čo sa týka módy v znamení veľkých gombíkov, ktoré sú súčasťou aj väčšiny jarných kabátov na aliepxresse. Jednotlivým kúskom dodávajú nádych luxusu a elegancie. To platí aj v prípade jarného kabátika značky Fionto. Jedinečný dizajn, prekvapivý strih a kvalitný materiál patria k jeho najväčším tromfom. Lemovanie v okolí rukávov a ramien je už len pomyselnou čerešničkou na torte. Kabátik je k dispozícií vo veľkostiach M až XXXL už od 16,10 €. Takmer identický je aj trojštvrťový kabátik Liva girl, ktorý však disponuje štýlovým opaskom, ktorý si môžete zaviazať okolo pása, alebo nadekorovať do mašličky v zadnej časti chrbta.

 

Vyteplený jarný kabát

Zimomravé dámy si v ponuke taktiež nájdu to svoje. Vangul kabát s vyteplenou kapucňou je vyrobený z mäkkej, teplej bavlny, ktorá v kombinácií s pevným polyesterom dokonale spĺňa svoju funkciu. Nechýbajú ani praktické vrecká a dominantné gombíky, ktoré upútajú už z diaľky. Zaujme vás však nielen dizajn, ale najmä cena, ktorá začína už od 17,67 €.

 

Viac jarných kabátov a búnd...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia