Kabelky na slávnostné príležitosti za skvelé ceny

Áno, plesová sezóna a stužkové sú ešte ďaleko, avšak nič vám nebráni sa na tieto slávnostné udalosti pripraviť už v predstihu. Správny výber spoločenských šiat, topánok a ďalších doplnkov nie je hodinová záležitosť. Práve naopak, niekedy musíte pochodiť všetky obchody v meste, kým si vyberiete také, ktoré vám budú dokonale ladiť k postave. V tomto článku vám šaty síce nevyberieme, ale zato vám dáme niekoľko tipov na originálne spoločenské kabelky za prijateľné ceny.

 

Pozrite si výber TOP kabeliek tejto sezóny:

$7.58
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$16.90
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$7.64
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$16.83 - 18.15
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$13.66
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$6.44
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Listové kabelky

Klasické, výborne kombinovateľné listové kabelky sú vhodné na akúkoľvek slávnostnú príležitosť. Zmestíte do nich všetko potrebné, ba čo viac skvelo sadnú do ruky. Na aliexpresse sa stretnete s dvoma základnými typmi, ktoré sa od seba diferencujú prítomnosťou tenkej retiazky. Ak teda radšej nosíte kabelku na pleci, odporúčame siahnuť po dámskej večernej kabelke vyrobenej z pevného polyesteru. Vrátane retiazky oceníte i praktické zapínanie na magnet a viac farebných prevedení. Dámy inklinujúce k elegantnejším listovým kabelkám do ruky zaujme spoločenská kabelka taktiež do ruky s výrazným ornamentom v prednej časti. Dostupná je hneď v niekoľkých farbách, iba za cenu 7,58 €.

 

Zdobené kabelky

Na pracovný večierok, stužkovú slávnosť, ale aj svadbu či rodinnú oslavu sa výborne hodí extravagantnejšia kabelka do ruky, ktorá nemusí byť výhradne v tvare obdĺžnika. Mobil, doklady a rúž či pero hravo schováte do dámskej guľatej kabelky SEKUSA. K dispozícii je až v 24 rôznych farbách, vďaka čomu ju nebudete mať problém skombinovať s ďalšími časťami vášho outfitu. Za pozornosť určite stojí malá puzdrová kabelka zdobená trblietavými kovovými časťami. Zakúpiť si ju môžete už za 14,08 € v zlatej, striebornej alebo čiernej farbe.

 

Výrazné modely

Nájsť jedinečný módny doplnok, v ktorom nesplyniete s davom, ale práve naopak budete výrazná a sebavedomá môže byť niekedy veľmi náročné, avšak rozhodne nie nemožné. Praktická kabelka z dielne MAGICYZ splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníčok. Atypické geometrické tvary v kombinácii so žiarivou zlatou, striebornou alebo šedou farbou sú jej najväčšími tromfami. Za výnimočným dizajnom ale nezaostáva ani po praktickej stránke. Lepší komfort pri nosení zabezpečuje tenká retiazka v zlatej farbe, ktorú si môžete v prípade potreby jednoducho odopnúť. Skvelá cena -14,30 € je už len pomyselnou čerešničkou na torte.

 

Viac spoločenských kabeliek...

 

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia