Zažiarte s krásnou, pestrofarebnou kabelkou kdekoľvek a kedykoľvek

Konečne tu máme niečo špeciálne aj pre ženy. Milé dámy, tak ako vo vašom šatníku nesmú chýbať šaty a niekoľko párov lodičiek, tak ani zopár pekných kabeliek. Nosí ich každá z vás, či už na oslavu, len tak do mesta, alebo do práce. Je jednoducho ideálnym módnym doplnkom vždy a všade.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko štýlových kabeliek: 

Krásna dámska kabelka v rôznych farbách 
$14.81
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Moderná dámska kabelka 
$18.89 - 20.29 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Jesenná dámska kabelka s množstvom priečinkov
$18.90
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Dámska mini kabelka s dlhým ramienkom 
$13.15
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Plážová dámska kabelka 
$2.15
hodnotenie: 4.5
 
 
 

Pozri

 

 

 
Mini kabelka na mobil a kľúče 
$1.84 - 2.06 
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Pevná a pružná zároveň

Moderná, trendy a sexi, áno aj tak budete pôsobiť s kabelkou z Ali-expressu, stačí si vybrať len tú správnu. Väčšina ponúkaných kabeliek je vyrobená z pevného a zároveň pružného polyesteru. Kabelka teda ani po čase nestratí svoj tvar, neroztiahne sa a nevybledne. V letných mesiacoch, na prechádzky po pláži či piknik s priateľmi využijete aj ľahkú, plátennú kabelku, ktorá očarí najmä svojimi pestrými, letnými vzormi.

 

Ideálna na ples a rodinné oslavy

Nielen kvalita materiálu, ale aj veľkosť a tvar sú dôležitými aspektmi pri kúpe kabelky. Ak si ju plánujete vziať na nejakú slávnostnú udalosť, siahnite po malej, tzv. listovej kabelke s jemnými trblietkami. Bude sa vám hodiť k šatám a schováte do nej základné veci. Na diskotéku, alebo prechádzku po meste je ideálna už o niečo väčšia kabelka s dlhým ramienkom na prevesenie cez plece. Mobil, doklady, voňavku, peňaženku a iné drobnosti do nej hravo pomestíte.

 

Dostatok úložného priestoru pre všetko potrebné

Ak patríte medzi dámy, ktoré nosia zvyčajne kabelku do práce, alebo do obchodu, privítate kabelku väčších rozmerov. Vzhľadom k svojej veľkosti poskytne dostatok priestoru nielen na základné veci, ale aj notebook či ďalšie pomôcky a dokumenty do práce. Výhodou sú aj špeciálne priehradky pre mobil a kľúče. Nemusíte ich tak únavne ,,loviť,, pred dverami vášho bytu.

 

Nadčasový dizajn za skvelú cenu

Lákavý  je nielen  štýlový dizajn, široká škála farebných prevedení, ale aj cena. Malú, lesklú kabelku na mobil a iné drobnosti kúpite už za 1,84 €. Budete  tak mať skvelý módny doplnok a zároveň aj svoje veci vždy v bezpečí starostlivo opatrené pri každej príležitosti.

 

Viac kabeliek...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia