Snímacia kamera v aute zaznamená všetko potrebné na vašich cestách

Vozenie sa na aute neprináša len komfort a pohodlie, ale aj isté riziká. Najmä, ak narazíte na nezodpovedného vodiča, ktorý nielenže  porušuje dopravné predpisy, ale aj ohrozuje ostatných účastníkov cestnej premávky. Vďaka nemu sa môžete veľmi rýchlo stať účastníkom dopravnej nehody, ktorá okrem škody na vašom automobile zahŕňa aj veľa ďalších nepríjemných dokazovaní a vyšetrovaní. Najlepším riešením a zároveň dôkazom o vašej nevine pred políciou je snímacia kamera v aute.  

Vybrali sme pre vás niekoľko tipov:

Podofo Mini kamera do auta 
$14.75 - 24.65 
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Kamera do auta s Full HD 
$19.98 - 33.98 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
PRAMIRO kamera s praktickým darčekom 
$76.65 - 106.65
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Tenká kamera do auta s Full HD 
$30.39 - 47.19 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Snímacia kamera do auta za super cenu 
$17.13 - 26.71
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
APRICOTCAR kamera do auta s Full HD 
$6.50 - 31.00
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Prvotriedna kvalita obrazu

Na Aliexpresse nájdete veľké množstvo kamier od tých najjednoduchších až po vypracovanejšie s množstvom ďalších funkcií. Pri havárií však v prvom rade oceníte jej Full HD displej, vďaka ktorému bude váš obraz jasný a všetky podstatné veci dobre viditeľné. Pri niektorých ponúkaných modeloch sa môžete o kvalite obrazu presvedčiť z fotografií, alebo videí.

 

Množstvo špeciálnych funkcií

Nestačí však len kvalitný obraz, ale aj schopnosť zariadenia uložiť všetky potrebné údaje. Ponúkané kamery disponujú špeciálnym G- senzorom, ktorý ihneď po náraze kameru vypne a záznam starostlivo uschová. Nemusíte sa teda báť, že kamera bude nahrávať ďalej a predchádzajúci záznam sa v dôsledku nedostatku pamäti vymaže. Výhodou týchto kamier je aj možnosť rozšírenia pamäti prostredníctvom externej micro SD karty.

 

Ideálny uhol obrazu

Väčšina kamier má uhol snímacieho poľa 140 až 170 stupňov, sleduje teda situáciu nie len pred vami, za vami a  čiastočne z bočnej strany. V prípade čelnej zrážky zaznamená aj autá idúce oproti vám.  Každý vodič parkujúci na verejných parkoviskách, alebo pred panelákom využije funkciu detekcie pohybu, ktorou každá ponúkaná kamera do auta disponuje. Kamera sa automaticky zapne vždy, keď zaznamená dotyk cudzieho telesa na vašom automobile. Záznam uloží a vy tak môžete ľahko odhaliť vinníka a nárokovať si na uhradenie škody.

 

Jednoduchá manipulácia

Čo sa týka umiestnenia kamery, väčšina obsahuje prísavky, alebo držiak vďaka ktorému sa ľahko a jednoducho nainštaluje na predné sklo. Ak však nechcete, aby vám vo výhľade z vozidla nič zavadzalo oceníte tenkú kameru, ktorá bude súčasťou vnútorného spätného zrkadla.

 

Prekvapivo nízka cena

Prednosťou kamier do auta z Aliexpressu nie je len množstvo funkcií, ale aj dizajn a cena. Toto šikovné, tenké zariadenie kúpite už od 15 eur. Investícia minimálna, s kvalitným videozáznamom náhrada škody maximálna.

 

Viac kamier do auta...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia