Kravaty a motýliky sú stále viac trendy. Pozrite si novinky tejto sezóny

V šatníku žiadneho správneho muža vrátane teplákov, tričiek a riflí by nemalo chýbať ani zopár košieľ, nejaké to sako, elegantné nohavice a samozrejme kravata, alebo motýlik. Nikdy predsa neviete, kedy sa vám to môže zísť. Ak teda ešte máte v skrini oblek zo stužkovej a kravatu ako zo socializmu, je najvyšší čas obmeniť šatník. Nebojte sa, nemusíte ísť hneď do najdrahšieho obchodu s módou, štýlové a elegantné doplnky nájdete aj na aliexpresse a dokonca za podstatne lepšie ceny ako v kamenných predajniach. Tak šup do toho.

 

Prinášame vám niekoľko tipov na moderné kravaty a motýliky:

$7.19
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$0.96
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$2.69
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$1.97
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$0.55 - 0.73
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$0.91 - 1.05
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Pánske kravaty

Ak ste zástancom klasiky a motýliky sa vám zdajú veľmi uletené, pozrite si ponuku kravát k obleku značky GUSLESON. Sú vyrobené z vysoko odolného polyesteru, ktorý si udrží svoju farebnú sýtosť aj po niekoľkých praniach. Výhodou týchto motýlikov je decentný dizajn s nenápadnými vzormi. Vzhľadom na to sú vhodné aj na formálne pracovné stretnutia kedy nekričia, priam naopak, pôsobia veľmi elegantne a luxusne. Pre mužov preferujúcich výraznejšie prevedenia  odporúčame siahnuť po fialovej, červenej, prípadne ružovej kravate s výraznejšími vzormi. Tie disponujú dĺžkou 149 cm a  svojou cenou – 1,97 € vám určite nezruinujú peňaženku.

 

Pánske motýliky

V súčasnosti sa dostávajú čoraz viac do popredia motýliky. V porovnaní s kravatou sú podstatne pestrejšie, čo láka najmä mladšiu generáciu, avšak pomaly si získavajú pozornosť mužov všetkých vekových kategórií. Tým starším odporúčame siahnuť po formálnejších modeloch, vyrobených z elegantného hodvábu s luxusnými vzormi. Motýliky disponujú elastickou látkou s kovovým zapínaním, vďaka čomu sa výborne prispôsobia šírke vášho krku. Mladších chlapcov zas oživia farebné motýliky, ktoré sa hodia tak k obleku, ako aj k neformálnemu oblečeniu. K dispozícii sú v širokej palete farieb, už od 0,55 centov.

 

Pánsky set

Zladiť celkový outfit nie je jednoduchá úloha, obzvlášť ak myslite aj na tie najmenšie detaily, akými sú vreckovka v saku, či manžetové gombíky. V takomto prípade je ideálnym riešením kúpa celého setu, ktorý pozostáva z farebne identických doplnkov. Jedným z nich je aj svadobný Barry Wang set zložený z bordovej kravaty, elegantnej vreckovky a kovových manžetových gombíkov. Vrátane ich unikátneho dizajnu oceníte i materiál - pompézny hodváb a nízku cenu – 7,19 €.

 

Viac kravát a motýlikov...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia