Tipy na originálne darčeky pre mužov za skvelé ceny

Vybrať mužom darček, ktorý poteší a zároveň ho aj využijú dá niekedy poriadne zabrať.  Pivo sa na Vianoce nehodí, náradia majú plnú garáž a v čelovkách sa zas nevyznáte. Ak vám už došli všetky nápady a chytá vás mierna panika, upokojte sa. Máme pre vás v zálohe ešte niekoľko originálnych a lacných typov na darčeky z aliexpressu, ktoré rozhodne stoja za pozornosť.

 

Prinášame vám niekoľko zaujímavých darčekov na Vianoce:

$19.99
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
$20.84 - 24.09 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$18.39
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$10.13
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$3.95
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$13.86
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Trendy pánske doplnky

Ako sme už načrtli, nezúfajte. Možností na skvelý darček pre vášho manžela je hneď niekoľko. Jednou z nich sú štýlové, vodotesné fitness hodinky s dotykovým displejom. Používateľov zaujmú predovšetkým 7 rôznymi funkciami od merania kvality spánku, krvného tlaku, až po možnosť prijímať upozornenia a správy zo sociálnych sietí. Sú teda  ideálnym darčekom nielen pre športovcov, ale aj pre všetkých mužov, ktorí chcú byť v neustálom spojení s okolitým svetom. Veľmi pekným darčekovým setom môžu byť hodinky v kombinácií s elegantnou koženou peňaženkou. Okrem veľkého priestoru na mince disponuje aj priečinkami na karty, vizitky, či vaše fotografie. Tie mu tam môžete vložiť ešte v predstihu a darovať ich spolu s peňaženkou.

 

Prírodná sada na holenie

Ak si váš partner potrpí na svoj vzhľad a pri holení dáva pozor na každý pohyb, luxusnou sadou na holenie rozhodne nič nepokazíte. Ba priam naopak, štetku s mäkkými prírodnými štetinami a pohodlnou drevenou rukoväťou si ihneď zamiluje, podobne ako aj vás. Navyše balenie obsahuje aj originál držiak, misku a mydlo na holenie z kozieho mlieka. Nemusíte sa teda obávať, pokožka vášho manžela bude v dobrých rukách. Jej hebkosť a jemnosť po každom holení pocíti nielen váš manžel, ale určite aj vy sama. Celá sada v krásnom darčekovom balení môže byť vaša  už od 18.62 €.

 

Výčap na pivo

Nezabudli sme ani na pravých kutilov, ktorí si radi po práci doprajú jedno pravé orosené. Pivo v plechovke by však nepôsobilo pod vianočným stromčekom príliš originálne a vianočne. To však neznamená, že ho zo zoznamu vianočných darčekov pre manžela vylúčite. Určite nie. Môžete ho napríklad naliať do unikátneho výčapu v tvare glóbusa a hneď váš darček lepšie vyzerá. Praktický výčap na pivo z nerezovej ocele je vhodný tak na pivo, ako aj whisky, alebo iný alkohol. Funguje úplne jednoducho, stačí potočiť kohútik, nastaviť pohár a hotovo. V prípade  že je prázdny, cez lievik ho rýchlo a jednoducho opäť naplníte.

 

Luxusný stojan a praktický kufrík

 Na jednom stole hodinky, na druhom zas mobil a peňaženka. Muži sú proste takí. Praktický, drevený organizér na nočný stolík nebude teda žiadnemu mužovi na škodu, ani tomu vášmu. Obsahuje špeciálny priestor pre hodinky, mobil, tablet, peňaženku a iné drobnosti. Na veci z garáže sa zas hodí plastový kufrík s veľkým množstvom oddelených priečinkov na skrutky, šróby, alebo klince. K dispozícií je v 35 % zľave za skvelú cenu 10.13 €.

 

Viac kreatívných darčekov pre mužov...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia