Doprajte vášmu telefónu ochranu, akú si zaslúži s kvalitným krytom z aliexpressu

Ako už väčšina z vás určite vie moderné smartfóny disponujú nielen množstvom funkcií a užitočných aplikácií, ale i veľkým dotykovým displejom, na ktorý pri klasických tlačidlových telefónoch môžeme zabudnúť.  A práve ten nesie so sebou najväčšie riziká. V prípade jeho poškodenia pádom, alebo kontaktom s vodou, oprava stojí častokrát viac ako samotný smartfón. Nenechávajte preto nič na náhodu a ochráňte svoj telefón pevným puzdrom.

 

Vybrali sme tie najkvalitnejšie puzdrá na váš smartfón za skvelú cenu :

KEYSION vodeodolné puzdro
$4.96 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Ultratenké, luxusné puzdro pre Huawei
$3.19
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Knižkové puzdro pre Xiaomi Redmi Note 4 
$3.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

H&A kryt na Samsung Galaxy 
$2.76 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Pestré silikónové puzdro na Lenovo 
$1.28 - 1.68
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Koženné puzdro v rôznych farbách na Iphone 
$7.49
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Knižkové puzdrá s priestorom na doklady

Aliexpress ponúka naozaj široký výber krytov na všetky modely mobilných telefónov za vynikajúce ceny a ako bonus pri väčšine je poštovné zdarma, o čom môžete v slovenských eshopoch iba snívať. Jedným z kvalitných puzdier je nepochybne tzv. knižkové puzdro. Medzi jeho hlavné benefity patrí predovšetkým kvalitný kožený materiálstrih, vďaka ktorému chráni mobilný telefón z oboch strán. Na viac, väčšina takýchto puzdier disponuje z vnútronej strany aj priehradkami, kde si môžete vložiť doklady, či bankomatovú kartu. Keď pôjdete teda večer s priateľmi von, alebo na prechádzku, nemusíte si brať zvlášť peňaženku, všetko budete mať starostlivo ukryté pri sebe.

 

Vodeodolné kryty na mobil

Smartfón je potrebné chrániť vždy a všade, aj vo vode. Na takýto druh ochrany siahnite po špecifickejšom puzdre, ktoré je nielen vode odolné, ale i vyrobené z pevných, mechanicky odolných materiálov. Takéto charakteristiky dokonale spĺňajú puzdrá od spoločnosti Keysion, ktoré pozostávajú z kombinácie tvrdého PVC a ABS plastu. Nielenže sú dostatočne veľké a zmestíte do nich akýkoľvek mobil do 6 palcov, dajú sa aj dôkladne uzavrieť a zavesiť na krk. Vďaka priesvitnej fólií budete mať mobil stále pod dohľadom, ba čo viac, môžete ho cez fóliu ovládať a fotiť podmorský svet.

 

Elegantné a ultratenké kryty

Ak patríte medzi milovníkov elegancie a chcete váš telefón obaliť do niečoho skutočne jedinečného, ultratenký kryt na telefón so štýlovým dizajnom je pre vás ako stvorený. Zlaté pásiky obaľujúce hrany telefónu v kombinácií s rôznymi farbami prispievajú k luxusnému vzhľadu celého telefónu. Veľmi podobné,  ultratenké sú aj silikónové puzdrá ku ktorým na viac dostanete aj tvrdené sklo,  ktoré dokonale ochráni celý displej.

 

Koženné puzdrá s rôznymi nápismi a obrázkami

V prípade, že túžite po niečom výraznejšom a klasické jednofarebné kryty pôsobia pre vás príliš nudne, puzdrá na telefón s rôznymi nápismi, animovanými postavičkami a fotografiami vás zaručene dostanú. Sú k dispozícií pre rôzne značky mobilných telefónov a za akciovú cenu už od 1,28 € za kus. Nerozmýšľajte teda dlho a zabezpečte vášmu telefónu ochranu akú si zaslúži pokiaľ je ešte čas. Keď sa displej rozbije, vtedy už bude neskoro.

 

Viac krytov na telefón...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia