Kryty na mobilný telefón s originálnymi rozprávkovými postavičkami

Telefón patrí k najdôležitejším osobným veciam, ktoré takmer vždy a všade nosíme so sebou. Slúži nielen na volanie s blízkymi, ale aj na chatovanie s kamarátmi, či plánovanie rôznych aktivít. Podľa najnovších prieskumov trávime na mobile minimálne 3 hodiny denne. Z tohto dôvodu by sme nemali zabúdať na jeho správnu ochranu v podobe praktického puzdra.

 

Prinášame vám výber TOP krytov na mobilný telefón za super ceny:

$1.90 - 2.38
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.78
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.78
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$0.85 - 1.60
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$1.92
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.88
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Kryty pre malé dámy

Aliexpress ponúka široké spektrum krytov na váš smartfón, od jednofarebných, až po viacfarebné s rôznymi motívmi. Ak inklinujete k princeznám z rozprávky, odporúčame trblietavý kryt s ich jasným vyobrazením. Obal je vyrobený z tenkého silikónu a plastu, vďaka čomu je odolný voči znečisteniu. Rozprávkový kryt je vhodný na mobilné telefóny značky Iphone a dostupný už od 1,90 €. Dievčatá určite zaujme aj zrkadlový kryt Minnie Mouse taktiež kompatibilný s telefónmi Apple iPhone, dokonca aj s najnovšími modelmi ako 8, 8 Plus, X, či XS.

 

Veselí Mimoni, či roztomilé postavičky Stitch

Malých nezbedníkov a fanúšikov známych Mimoňov poteší mäkký, priehľadný obal zo silikónu. Výhodou silikónových obalov je ich tenkosť a ľahkosť, nemusíte sa teda báť, že sa vám telefón nezmestí do vrecka, alebo bude nezvyčajne hrubý. Presne také vlastnosti má aj ďalší z kategórie silikónových obalov, tento krát však s veselými postavičkami z animovanej komédie Lilo a Stitch. Podobne ako predchádzajúce obaly aj tieto sú kompatibilné s najnovšími modelmi výrobcu Apple. Zakúpiť si ich môžete už od 1,92 €, čo je v porovnaní s doškriabaným krytom minimálna investícia.

 

Pre nadšencov futbalu a basketballu

Na aliexpresse si nájdu to svoje aj starší chlapci, ktorí by rozhodne nemali prehliadnuť silikónové kryty so známymi futbalistami a basketbalistami. Vrátane toho, že budú pre nich každodennou športovou motiváciou, vyzerajú trendy a ochránia telefón pred poškodením. Či už si vyberie klasický, priesvitný obal, alebo siahnete po výraznejšou type s obrázkom, je len na vás. Pamätajte však, že telefón sa nemusí poškodiť iba pádom, ale aj bežným nosením, šúchaním vo vrecku, či pokladaním na stôl. Z tohto dôvodu jeho ochranu rozhodne nezanedbávajte a ak ešte nemáte kryt na telefón, čo najskôr si nejaký zaobstarajte.

 

Viac krytov na telefón s detským motívom...

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia